Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eset már valaki úgy teherbe...

Eset már valaki úgy teherbe hogy fogamzásgatlot szedett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rendszeresen szedem a fogamzás gátlót, eddig napra pontosan volt menzeszem de már 4 napja késik...

2022. jan. 22. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mármint nem a menstruációd késik, hanem a megvonásos vérzésed...
2022. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Igen en.

Nem tudom hogyan sikerült, de Mind1 is. Sajnos vetéléssel végződött a 7 héten amit műteni kellett.

2022. jan. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Én így születtem anno. Anyum azt mondta hasmenése volt 2 napig,nem gondolta,hogy terhes lesz,mivel régóta szedte már. Nyílván túl jó időben voltak együtt is. :)

Nem lett bajom,problémamentes terhessége volt és 4kg-val születtem. :)

Ez már több,mint 20 éve volt. :)

2022. jan. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen, erről az oldalról mindenki...
2022. jan. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
A csaladunkban harom ilyen eset is volt, ketto ugyanannal a csaladtagomnal meg regebben, a masodik pedig az elmult par evben. Elobbinel nem tudni, rendesen szedte-e, utobbi rendesen szedte.
2022. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
És az első választ lepontozó 4 agysebésznek sikerült bebizonyítania, hogy még a 21. században is élnek és szednek úgy fogamzásgátlót nők, hogy közben halványlila fingjuk sincs a hatásmechanizmusáról. Csak gratulálni tudok...
2022. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ez a 5939484. Ugyanaz a Kérdés hagyd már abba
2022. jan. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

igen, egy barátnõm anyukája

rendesen szedte

mindenhol van valamennyi esély

2022. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!