Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció nemvárt előtt 5 nappal?

Ovuláció nemvárt előtt 5 nappal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet hülyeség, de úgy tudom, hogy az ovuláció 2 menstruáció között nagyjából közép időben van. Nekem az ovulációs tünetek menstruáció előtt 5-6 nappal szoktak jelentkezni. Létezik, hogy akkor van? A menstruációm egyébként nagyon pontos mindig 30 napos ciklusaim vannak.

2022. jan. 19. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Csinálj lh tesztet és kiderül.

Az a baj ha tényleg akkor van és szeretnél babát, nem tud megtapadni, min 10 nap kell, hogy sikerüljön.

2022. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Az már inkább premens tünet lehet.
2022. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod, hogy az ovut érzed és nem csak simán pms?

30 napos ciklusnál 14-18. nap között van peteérés. lh teszt vagy hőgörbe vezetés segíthet kideríteni, hogy mikor van peteérésed.

lh tesztet mondjuk a 12. naptól csinálnék a helyedben. a hőgörbéhez ajánlok egy appot: fertility friend, nekem ez volt a legpontosabb a felvitt ciklusok után. minden reggel kb azonos időben, rögtön ébredés után nyelv alatt mértem a hőt. ez utólag jelzi, hogy megtörtént az ovu.

2022. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
5-6 nappal előtte inkább azt érzed hogy meg fog jönni.
2022. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!