Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a menzeszem és utolag...

Megjött a menzeszem és utolag barnáztam de 5 napiog tartott lehet h terhes-vagyok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
5 nap az normalis
2010. szept. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hinném
2010. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha olyan volt a mensid, mint lenni szokott, akkor nem valószínű hogy terhes vagy. amúgy a végén én is barnázni szoktam, úgy múlik el.
2010. szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
36%
Véleményem szerint ha megjön a menzeszed akkor eleve nem lehetsz terhes....
2010. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én már hallottam olyanról is hogy 3-4 hónapig rendesen megjött neki és mégis terhes volt!
2010. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban előfordul, hogy egyes emberek menstruálnak pár hónaőpig a terhesség ellenére is, de nem ez az általános. Mért kell rögtön terhességre gondolni, ha kicsit másképp van meg? Nekem sem minden mensim egyforma. Azért az az 5 nap sok ahhoz, hogy mégis terhesség legyen. Akkor általában kevés jön, és rövidebb ideig is tart.
2010. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 eszo ***** válasza:

egyetértek az utolsóval.


sajnos a mai világban nem is olyan egyszerű teherbe esni..bár aki nem szeretne, annak általában azért sikerül :-) igazságtalan az élet!


szerintem te megnyugodhatsz, nem vagy terhes..de ha nem éred be ennyivel, akkor csinálj egy tesztet!

2010. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes!

Állítólag akinek "megjön" a terhessége alatt, az teljesen más jellegű, mint a mensi.

2010. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!