Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Milligest fogamzasgatlot szedek, egyszer sem maradt ki szem, es nem kestem tobb orat sem a bevetellel. Ebben a honapban kb 3x voltunk egyutt a parommal, akkor mas vedekezest nem alkalmaztunk. Viszont rettento stresszes idoszakon vagyok tul, tobbszor is bevettem Frontint es homeopatias nyugtatokat (a fogamzasgatlot este 11 korul veszem be, a nyugtatokat koradelutan/delutan vettem be), illetve tobbszor volt hasmenesem is, de azok is altalaban reggel/koradelelott, boven 3-4 oraval a tabletta bevetele utan. Most vagyok a 3.tablettamentes napon, holnap kene megjonnie, viszont egyaltalan nem feszul a mellem es meg sincs duzzadva, pedig menstruacio elott szinte mindig tapasztalni szoktam. Mas tunetem nincsen, nem tapasztaltam peteeresszeru nyakot sem a honap folyaman, december 25-en es januar 2-an voltak az aktusok, ha ez szamit barmit.
2022. jan. 16. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Hogy a francba lenne mellfeszülésed meg peteérés szerű nyákod tabletta mellett? Tudod te, hogy mi az a fogamzásgátló?????????????????
2022. jan. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tudom, hiszen tobb mint 2 eve szedem, es tapasztaltam, hogy mielott megjon, feszul a mellem. A peteeresszeru nyakot pedig arra ertettem, hogyha esetleg nem hatott volna a fogamzasgatlo rendesen, es letrejott volna peteeres, ezaltal teherbeeses, valoszinuleg kellett volna tapasztalnom ilyen jellegu dolgokat, de nem talalkoztam ilyesmivel a honap soran.
2022. jan. 16. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Megvonásos vérzésnél nincs ilyesmi.

Ha nagyon félsz, csinálj egy tesztet.

De kétlem, hogy terhes vagy.

2022. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy terhes, erre teljeskoru garanciat vallalok. Ha megis, akkor dijmentesen felnevelem a gyereket, es lediplomaztatom. Nincs miert aggodnod
2022. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hehe koszi utolso😁
2022. jan. 16. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
21%
Négyesnél a pont!
2022. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Estek már gyógyszer mellett teherbe,millioan.Nem értem miért írjátok 100%-ra,hogy nem terhes.Ez majd kiderül.Vagy-vagy.A másik fele szedsz minden sz...rt össze,amik gyengíthetik a hatását.Szedd össze magad,mert nem leszel hosszu életű.
2022. jan. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!