Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt nemvárt...

Terhességi teszt nemvárt előtt 2 nappal negatív?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 12.dpo-n. Mindenhol olvasom hogy valaki már a 9-10 dpo-n pozitivat tesztel viszont én úgy tudom hogy a beágyazódás a 14.napon fejeződik be, vagyis az esedékes menzesz napján és onnantól plusz 2 nap mire elkezd termelődni a hcg... Vagy rosszul tudom? Ma vagyok a 12.dpo-n és negatív a teszt.
2022. jan. 14. 08:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat! 😊 Igazabol nem homerozom, pete eresem volt mert voltam dokinal csak a pontos datumot nemtudom igy mindig a kozepidovel szoktam szamolni 😊 azert gondolom a 12.napot de lehet eppen meg csak a tizedik szóval majd ha késik kb. 2-3 napot tesztelek újra 😊
2022. jan. 14. 12:38
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
10es a 9es szerintem arra gondolt, hogy a dpo eleve tartalmazza azt a szót, hogy nap (dpo=x nappal az ovuláció után ).
2022. jan. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
12 nappal az ovuláció után már kimutatják a tesztek a terhességet. Nekem 2 terhességnél pozitív volt már a 11. napon is. Viszont azért nem szabad csak késésnél tesztelni, mert ezek az érzékeny tesztek a kémiai terhességet is kimutatják. Én másodszorra így jártam. 1 hét késes után megjött. Előtte volt több pozitív tesztem. Nagyon rossz érzés volt. Én tanultam belőle.
2022. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia.nekem a nem várt után 4 nappal volt pozitív a tesztem..

A

2022. jan. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
Uhhhh 10es, kérlek mesélj még! 😂
2022. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!