Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostylbegit vagy injekció?

Clostylbegit vagy injekció?

Figyelt kérdés
A harmadik inszeminációra készülök, az első kettő sikertelen volt, de akkor nem stimuláltak. Most két orvosnál is voltam, az egyi clostylbegitet, a másik injekciót javasolt a stimulálásra. Kinek melyik volt hatásosabb? Milyen tapasztalatok vannak?
2010. szept. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A kettőt együtt szokták alkalmazni. A Clostilbegytet a mensi utáni 2. naptól kell szedni 5 napon keresztül. A tüszőrepesztő szurit pedig az inszem előtt kell beadni, hogy sikeres legyen.
2010. szept. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel eddig nem stimuláltak, így először "csak" clostylbegitet választanék. Sokaknak már az is elég. (Nekem csak az első inszemnél volt ez a gyógyszer.)

Ha nem elég hatásos (ami ki fog derülni a ciklus során), akkor a következő inszemnél már inkább injekciót választanám. (Nekem ez sokkal hatásosabb volt, én merionalt kaptam.)

Nem utolsó szempont, hogy a closty 900,-, a merional meg 1300-1500,-/1 ampulla. (Ebből akár 7-10 db is kell.)+tüszőrepesztő


De remélem a következő már sikerül.

2010. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást! Neked végül sikerült az injekcióval stimulált inszem? Melyik intézetben csinálták? Előre is köszi a választ!
2010. szept. 9. 11:02
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Sajnos maga az inszem nem sikerült.

Nekem Szegeden a női Klinikán csinálták.

2010. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!