Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 5 nappal...

Ovuláció előtt 5 nappal voltunk együtt a párommal,jött már össze valakinek,így a baba?

Figyelt kérdés
A ciklusom 5 napján voltunk együtt és nekem a 9.napon volt peteérésem.( ez biztos )
2022. jan. 8. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Milyen hosszúak a ciklusaid, hogy a 9. napon már ovulálsz? 😮

Gondolom akkor maga a mensid is rövid, ha az 5. napon együtt tudtatok lenni.

2022. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon fura ilyen ciklus. Honnan tudod, hogy 9. napon volt ovu?

Elvben 3-5 napig életképes lehet a spermium, de az 5. nap az már nagyon minimális esély, 0-hoz közeli.

2022. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyjabol 0% esély, nem jó időzítés
2022. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
24-25 naposak és kb.3 napig tartanak.Hétfőn voltunk együtt vagy inkább már kedd lehetett.Akkor már tojásfehérje szerű nyákom és tegnap volt a hasszúrkálás és még ma is.Általában megérzem az ovulációt,régebben teszteltem is.
2022. jan. 8. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem olyan megdöbbentő és fura, hogy valakinek a 9-10.napon legyen ovulációja. Egy 24-25 napos ciklusnál tökéletesen normális, ha az "egészséges" 14-15 napos luteális fázissal számolunk, úgy pont kijön. Nekem is ilyen hosszú a ciklusom és a 9-10.napon volt mindig peteérésem a várandósságom előtt. Elsőre össze is jött a baba, igaz mi nem 5 nappal előtte voltunk együtt, az már szerintem kicsit sok. Állítólag a max 2-3 nappal előtte lévő együttlétből jöhet még össze.
2022. jan. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az infót,mindenkinek!Meglátjuk,próbálkozunk!
2022. jan. 9. 15:11
 7/8 A kérdező kommentje:
Ami érdekes,hogy nekem ovulációkor,egy nap van,amikor szurkál a hasam ( hol jobban,hol kevésbé),de most két napja szurkál és néha mensi szerű hasfájásom van.
2022. jan. 9. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Szio! Összejött akkor?:)
2023. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!