Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az baj hogy késik a barátnöm...

Az baj hogy késik a barátnöm mensese egy hetet?

Figyelt kérdés
mi kb 3 hete lefeküdtünk gumi nélkül,de a felénél aztmondta hogy hagyam rá,én rá is hagytam,de mostmeg késik nekimár a mensese egy hetet,ez lehet attol hogy terhes lett?vagy mitöl van?ja és biztos nem mentem el,alány 18 éves
2008. dec. 14. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet h terhes mert ha gumi nélkül hatoltál belé...és az előváladékban is van sperm...és más nem kell egy gyerekhez...De az lenne a legbizosabb h vegyen egy tesztet!Általában 1 hét után már pontos eredményt mutat!
2008. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit hagyjál rá??
2008. dec. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg no para, múltkor az én barátnőmnek is késett 9 napot, és semmi nem volt. Mondjuk mi nem paráztunk egyéb okok miatt...de van, hogy kicsit elcsúszik
2008. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem is késett már másfél hetet... de lehet hogy mégiscsak kicsöppent valami... a teszt a legbiztosabb
2008. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Esemény utánit vett be? Mert attól lazán késhet annyit. Meg ha neki az első volt, akkor szintén késhet.


Amúgy 18 évesen nem gáz, hogy ennyire nem tudsz írni?

2008. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt, kb 1000 ft. Ennyi.
2008. dec. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál, hogy mástól terhes és a te nyakadba akarja varrni? Azért vigyáz ő, hogy biztos legyen abban, hogy belemész? És akkor lehetsz te a bűnbak?
2008. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak anyit akarok,hogy az igaz hogy az elsö abortusz ingyenes,vagy fizetni kell?meg hogy muszáj benn maradni a korházba az abortusz után vagy nem?
2008. dec. 15. 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg nem biztos, hogy terhes, ezzel ne foglalkozzatok, csak feleslegesen idegesítitek magatokat...

Az abortusz támogatás nélkül kb 30.000 ft. Egy napig kell bent maradni a kórházban, ha pl reggel megcsinálják a műtétet, este haza lehet menni.

2008. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!