Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatodik napja késik a menstruá...

Hatodik napja késik a menstruációm, valami bajom van?

Figyelt kérdés

Tudom ez már az 1001. Ilyen kérdés de segítségre lenne szükségem, ma hatodik napja hogy késik kicsit ilyen húzódó alhasi fájdalmam van picit olyan "mindjárt megjön érzés"

Csináltam reggeli elsőből negatív terhességi tesztet, egyébként örülnénk a babának csak attól tartok más bajom van csak jövőhónapban tudok menni nő dokihoz lehetek így terhes vagy más van a dologban?



2022. jan. 7. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyszer késett két hetet. Aztán meg két hetet vérezgettem, sok teszt szerint sem voltam terhes. Doki azt mondta, ciszta miatt lehetett, előfordul ilyen, ha csak kétévente egyszer, akkor még belefér, valami hormonális kilengés okozta, ami lehetett a náthától a stresszig bármitől. Azóta sem volt.
2022. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4. napi késésnél lett pozitív a teszt. December 16-ra nem vártam, leghamarabb 20-án lett pozitív.
2022. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat várok még tapasztalatokat, tőlem mindenki zöldet kapott 🙂 12-es válaszoló gratulálok és boldog babavarast 🙂
2022. jan. 7. 12:39
 14/16 A kérdező kommentje:
Most fedeztem fel barnás váladékot :( mitől lehet?
2022. jan. 7. 14:15
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jonni
2022. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni ennyi
2022. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!