Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hatodik napja késik a menstruá...

Hatodik napja késik a menstruációm, valami bajom van?

Figyelt kérdés

Tudom ez már az 1001. Ilyen kérdés de segítségre lenne szükségem, ma hatodik napja hogy késik kicsit ilyen húzódó alhasi fájdalmam van picit olyan "mindjárt megjön érzés"

Csináltam reggeli elsőből negatív terhességi tesztet, egyébként örülnénk a babának csak attól tartok más bajom van csak jövőhónapban tudok menni nő dokihoz lehetek így terhes vagy más van a dologban?



2022. jan. 7. 10:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Jajj elfelejtettem:utolsó mensi napja dec 3.
2022. jan. 7. 10:50
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha 6 napja késik s negativ a mai teszted,biztos hogy nem vagy terhes!Valami más lehet a probléma!
2022. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha ténylegesen 6 napja késik, tehát tudod a peteérés időpontját nagyjából, akkor biztos, hogy nem vagy terhes, hiszen a teszted negatív. Nagyon sok mindentől késhet, nem csak terhességtől. Pl betegség, sokaknak covid oltás után késni szokott, hormonháztartás felborulása, stressz, stb. De nem vagyunk gépek sem, előfordulhatnak olyan hónapok, amikor egyszerűen felborul a ciklus és mondjuk csúszik a peteérés több napot. Ha nem tudod a peteérés napját és még nem telt el 2 hét az utolsó aktus óta, akkor pár nap múlva tesztelj újra. De mondom, ha tudod a peteérés körülbelüli napját és ténylegesen 6 napja késik, akkor nem vagy terhes.
2022. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyszer 14 napot késett, terhes nem voltam, biztos ami tuti alapon csináltam tesztet mert úgyis azzal kezdte volna a doki, de mivel az akkori párom kb nemzokeptelen volt, tudtam hogy nem baba, végül petefeszek ciszta volt.
2022. jan. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy 3as irja!
2022. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mikor volt ovu nem mérem meg nem tesztel az ovut 😔
2022. jan. 7. 11:15
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a covid oltások óta nem rendszeres a mensim. Először kb a covid oltás után fel evvel késett 10 napot, majd rá pár hónapra újból, aztán mostmár kb minden hónapban kitolódik. 1 hetet késik kb állandóan, szóval majdnem 40 napos ciklusaim vannak azóta :(

Remelem semmi komoly nálad!

2022. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oltásom nincs
2022. jan. 7. 11:31
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Hihetetlen, hogy egy felnőtt nő 2021-ben, amikor ott van milliónyi információ az interneten, még mindig nem tudja, hogy mik lehetnek a menstruáció késésének az okai.

Az a legviccesebb az egészben, hogy sokan már ha 1 percet késik a mensi és a terhesség kizárt, akkor egyből elkezdik temetni magukat, mert biztosak benne, a legveszedelmesebb betegség eszi a méhüket.

Tudom, tudom, ti legalább 8000 ezer ilyen nőt ismertek a közvetlen környezetetekben, akinek késett 20 másodpercet a mensije, és ott rögtön helyben meg is halt.


Akkor leírom: nem, egyáltalán nem biztos, hogy valami probléma van

Teljesen egészséges nőknek is kimarad néha egy-egy hónapot.

2022. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Mi a f.aszom ez a sok lepontozás egyszerre? Valami nyomoréknak van 20 profilja és az összessel lepontoz mindenkit?
2022. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!