Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha a pé óta...

Lehetek terhes ha a pé óta látszik az LH tesztemen a tesztcsik, de halványabb egy kicsit, a mikroszkópom reggeli nyálból félig sejtes, félig páfrányos, és 5 napig volt barnás folyásom, amiből 1 nap volt egy kis vér. Pé utáni 12. napon vagyok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én LH tesztet nem használtam,de mikroszkópot igen,és már akkor kimutatta a babát,mikor a Th teszt még nem :))

Félig páfrányos,félig buborékos volt.Nálam bejött,bár vannak akik kételkedve fogadják.

2008. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Bizakodom.... kicsit aggaszt ez az 5 napig tartó barnás vérzés, de sokan azt irják hogy ez normális....
2008. dec. 14. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy az attól volt,hogy a felesleges méhnyálkád ürült ki.Nálam 7 hetesen volt barnázás,és mivel nem volt sem vérzés sem görcsölés,nem is idegesítettem magam(na jó,azért egyszer-kétszer átfutott az agyamon hogy mitől is van ez)..

Te még nagyon az elején vagy,így bármi lehet.Mindenképp a pozitív th teszt fog biztos eredményt adni.Akár holnap reggel is tesztelhetsz,reggeli első vizeletből :))

Sok sikert,és ne aggódj :))

2008. dec. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a napokban csinálok egy tesztet, az lesz majd a biztos. Addig is pihenek.
2008. dec. 14. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Kívánom,hogy az legyen az eredmény,amit szeretnél :))

Pihenj,szedheted az elevitet és folsavat!

További szép napot!

2008. dec. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!