Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Karacsonykor kell hogy megjojj...

Karacsonykor kell hogy megjojjon ha terhes lettem, ilyenkor mar kellene ereznem tuneteket? Vagy meg nagyon korai lenne?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 05:24
 1/6 anonim válasza:
Korai. Várj türelemmel karácsonyig s meg egy hetet, addig készülődj az ünnepekre, én meg addig is drukkolok.A lényeg hogy ne éld bele magad, kíméled így magad a csalódástól.
2008. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Korai még. Bár apró jelzések lehetnek már, ami majd ha bebizonyosodik válik konkréttá a számodra. Én pl. éreztem félidőben a hasszurákat, volt egy csepp vér a bugyimon, mensi előtt egy héttel majd le szakadtak a melleim, zsibbadt a karom alváskor (ez azóta is megvan), mensi előtt 3-4 nappal majd leharaptam a környezetemben lévők fejét (tudom, ez lehetett a feszültségtől is, hogy sikerült-e), aztán meg nagyon görcsölt a hasam 1-2 nappal előtte. Az ovus mikroszkópomon meg virultak a virágocskák mindvégig...A nemvárt mensim napján már pozitív lett a tesztem. Szóval figyelhetsz ezekre az apró jelekre! Sok sikert! 30h.
2008. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sokan nem éreznek ilyenkor semmit még. Én korán éreztem, még mielőtt a teszt pozitív lett volna: rázott a hideg, hasszurka, derékfájás, enyhe émelygés reggel, és magasabb napközbeni hőm is volt. Nekem 23. napon kimutatta a Clearblue.
2008. dec. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(4 nappal az esedékes mensi előtt)
2008. dec. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
engem is razott tegnap este a hideg, nagyon.a derekam majd leszakad, de az amugyis mindig fajni szokott:( mas tunetem meg nincsen, remelem baba lesz a dologba nagyon vagyunk ra!
2008. dec. 14. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is Karácsonykor nem kéne megjönnie! De kb mostanában lehetett pé is, így még most korai lenne bármit is érezni. A hasam még mindíg szúr (már egy hete) és sok fehér folyásom van, szintén egy hete! Nem tudom pontosan mikor volt pé-m, vagy pár napja, vagy egy kicsit előbb. Én 25-én ha nem bírok várni tovább megpróbálok egy tesztet.

Drukkolok Neked!

2008. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!