Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lesz ebből?

Hubabuba07 kérdése:

Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy öröm volt a pozitív terhességi teszt, november 6-án volt az utolsó menstruációm, most december 4-én kellett volna megjönnie de nem jött meg halisten. 1hete túl korán mentem uh-ra, ma vissza hívtak, nem láttak semmit, el is szomoritottak hogy ugy gondolják ebből nem lesz terhesség. Csináltak tesztet is azt mondták halvány de pozitív és hogy ne reménykedjek... Terhességi tünetem kimerült abba hogy nagyon ingerült vagyok, a cicim 2x nőtt és érzékeny, fáj. Szerintetek ebből lesz baba vagy felejtsem el?

2021. dec. 13. 11:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, fenti link nem mukodik

[link]

2021. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
9.es! A digitális csak ezeket mutatja ki: nem terhes, terhes 1-2, terhes 2-3, terhes 3+.
2021. dec. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat lányok! :) viszont akkor az orvosok miért mondtak le ilyen könnyen rólam? Teljesen elszomorít..
2021. dec. 13. 12:44
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Megnézted amit küldtem🤷‍♀️? Ott mutatja, milyen szétszedve, de akkor leírom... 2 db tesztcsík van benne különböző érzékenységgel. 3 vonal jelenik meg, 1 kontrol vonal van. A vonalak intenzitasa szerint irja ki, hogy hany hetes vagy. a vonalak pedig a hcg hormon mennyisége alapján erősödnek, ha tehát a hcg nem növekszik, a digitális tesztben a tesztcsíkok halványak lesznek a kiírt hetek pedig nem valósak.
2021. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi kérdező! Ne foglalkozz a dokikkal, jövőhéten már remelhetőleg lesz szivhangja.
2021. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

😅

Ha 4-5 hetesnek kellene lenned , de a tesz 1-2 hetet ír, az nem "jel", higy valami mem jó?

Na jó mindegy.

Én sem értem amúgy, miért mondták ezt ilyen korán.

Másik orvoshoz nem tudsz menni?

2021. dec. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Bocsi 12es beneztem. A 9esnek írtad, az meg nem én voltam! 😄
2021. dec. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt már semmi értelme a digitálisnak.

Én nézetnék egy hcg és utána 2 nap múlva. Ha csökken akkor nyilván megállt. Ha nő az még jelezhet jót.

Én most néztem vissza és tavasszal fix ovuval 7 héten volt 5 mm embrió szívhang nélkűl. Az felelet meg 5-6hétnek. Sajnos 1 hét múlva se lett szívhang.

5+2naposan ha az ovu fix már egy petezsáknak lenni kéne.

1 es voltam

2021. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos nem reménykednék. 5 hetesen már valaminek látszódnia kell. Jó esetben petezsák már van, ha mondjuk 2-3 nappal később volt ovu akkor is jól látható felritkulás lenne. Pozi teszt után 1 héttel már látszódik terhességre utaló jel. Ha nem láttak, akkor sajnos nincs terhesség. Ráadásul ők is halványat teszteltek, márpedig 2-3nappal mensi elmaradás után már szép kétcsíknak kell lenni, még ha nem is egyformának, de nem halványnak. Az első pozi teszted óta eltelt már egy hét is. Így ezért nem bíztatnak. Sajnálom, de inkább engedd el, és ha mégis szerencsétek lesz, akkor lehet majd örülni. De picike az esély.
2021. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, én is korán mentem nőgyógyászhoz, mert összeszedtem egy kis fertőzést, és nem mertem várni. Az ovuban biztos voltam, 6+0 voltam dokinál, és már volt szívhang! Csak abban tudsz reménykedni szerintem is, hogy később volt az ovud :( szorítok!
2021. dec. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!