Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről a tesztrol...

Mit gondoltok erről a tesztrol? 1 nappal vagyok a mensi napja után.

Figyelt kérdés

Tegnap óta késik, vettem egy 10-es dmes príma tesztet. Ez jött ki 2-3 percen belül.

Most azóta már megszáradt, kb most 10-15 perces. Rózsaszínes, de nem tudom eldönteni, hogy ez a reagens helye vagy a tesztcsik.

Az első kép a 2-3 perces. (Nem ázott el, épphogy vizeletsugar alá tartottam)

[link]

[link]


Ez pedig most kb 10 perc után.

[link]



2021. dec. 3. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Negatív
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Én semmit sem látok.
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
képen én nem látom rózsaszínnek. ha rózsaszín, akkor pozitív, ha szürke, akkor szellemcsíkos. nehéz eldönteni így, ha azt mondod élőben rózsaszín. 2 nap múlva csinálj újra tesztet, az már talán biztosabbat fog mutatni :)
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Negatív, sajnálom.
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nekem amikor elázott a tesztem ütött át így nagyon, nagyon halványan a második csík. Ez negatív. Nem használtam még azt a márkát amit írsz. Ha nem jön meg ismételj.
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Negatív
2021. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek :)
2021. dec. 3. 20:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most negatív. Késésnél már nem így nézne ki. Hacsak nem csúszott az ovud 4 napot, de akkor meg még nem késik. Nagyon kis színtelen és időn belül is túl halvány.


Ha gondolod tesztelj még egyet. Ha erősödne akkor az pozi és valóban később volt ovud.

2021. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A ma reggeli ilyen lett. Hat passz tényleg.

Veszek ma valami másikat és ha nem jön meg holnap, akkor majd tesztelek. Lehet, hogy ez a teszt mindenkinek ilyen, így látszik a tesztcsik helye.

Igazából 20-án voltunk utoljára a férjemmel együtt, aznap volt pozitív az ovuteszt, másnap negatív már.

Szóval szerintem is halvány ahhoz, ha 21-én volt mondjuk tuszorepedes.

[link]

2021. dec. 4. 06:02
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon halvány, ez még bármi lehet. Próbálj meg másik tesztet.
2021. dec. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!