Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem az ovulációs...

Mikor kezdjem az ovulációs tesztelgetést és meddig?

Figyelt kérdés

Ma múlt el a menstruációm ,33ik napra jött meg . Eddig egy honapban sem lett pozitív csak erősödött és halványult én meg abba hagytam ,de most nem akarom abba hagyni.

Kinek mi a véleménye ,tapasztalata? Mikor kezdjek hozzá és meddig csinálhatom?


2021. dec. 2. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen érzékenységű tesztet használsz? Nekem akkor nem volt pozitív amikor nem volt elég érzékeny a teszt. Azt hiszem 20as volt. Váltottam 10esre és máris szépen mutatta az ovulációt. Szerintem 15. nap körül kezdjél el tesztelni. Ha pozitív lesz utána még 1-2 napig érdemes tesztelni.
2021. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 es 25 annál érzékenyebbet nem talalok
2021. dec. 2. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Netről tudsz rendelni. David, Purbay, One Step...stb. 100 ft körül van 1 db.
2021. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Babatervező.hu ott van 10-es. Ha nem akarsz lecsúszni az ovuról akkor az elmúlt fél év legrövidebb ciklusával kezdd. És vonj ki 17 napot akkor kezdd. A luteális lehet 16 napos is. Ha biztosra tudod, hogy neked pl csak 13 napos akkor eggyel többet vonj ki és akkor kezdd.


Normál esetben egy eltalált érzékenységű teszt szépen mutatja. És mikor egyik nap pozi másik nap határozottabban negatív, na akkor lehet abbahagyni. Tehát pozi teszt után még egy teszt kell.


Ha már ismered a tested akkor már nem kell 6-10 teszt, 3-4 teszt is elég lesz egy ciklusban :) de azért ez idő. Sok sikert.

2021. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Erdelyben elek ide is szallitanak?
2021. dec. 2. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Postai csomag, szóval érdemes megérdeklődni :)
2021. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!