Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kutyu vagy akármi...

Van olyan kutyu vagy akármi amivel pontosan kilehet mutatni a peteérést ?? Ovulacios tesztet probaltunk már de eddig sikertelen ..

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ultrahangos követés. Minden mással csak feltételezni lehet a megtörténtét.
2021. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt szerintem a probléma belülről ered, nem a tesztekből. Orvosnál voltál?
2021. dec. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ovu teszt visz a legközelebb az ovuhoz. Ennél közelebb csak a napi uh követés.


Mi sikertelen az ovutesztnél? Negatív vagy csak baba nem sikerül íg?


Ha negatív akkor vagy érzékenyebb teszt kell pl nekem a 25-ös soha nem lett pozi, a 20-as szépen mutatja.

Ha ezek is negatívak akkor doki, mert nincs peteérés.


Pozi lh tesztes napon kell együtt lenni és ennél nagyobb esélyt nem lehet adni. Max, ha minden nap szexeltek.


Ha így se jön össze egy éven belül akkor más a gond. Esetleg a párodnál.


Amúgy meg ha a csillagok is jól állnak és jókor vagytok együtt és 100%-ig egészségesek vagytok hormonálisan akkor is csak 25% az esélye a sikernek. Tehát kb 4 hónap alatt sikerül teherbe esni.


Szóval gondold végig nálatok mi a gond. Keressetek fel dokit és irány a vérvétel.


Sok olyan betegség van ami akadályozza a sikert és tünetmentes is a legtöbb...illetve pont csak ez a tünet, hogy nem jön a baba.

2021. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan okosórák, amik a reggeli alaphot és a nyugalmi pulzust mérik. Átküldi az adatokat egy alkalmazásba, ami grafikusan megjeleníti az adatokat, és különböző algoritmusok segítségével meghatározza az ovulaciot és a termékeny napokat. A természetes családtervezés modszeren alapszik.
2021. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A csuklón mért hő erre alkalmatlan...legalábbis nem pontos. Ezért kidobni a pénzt felesleges. Alapból a hőmérőzés sem állja meg a helyét ovuteszt nélkül. Viszont az ovu teszt már jó hőmérés nélkül is. Az ovuteszt előre jelzi az ovut míg a hőméréssel csak utólag győződhetünk meg róla. Az nem segítség max megnyugvás.
2021. dec. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 valóban a tesztelés alatt kiderült hogy fogamzasgatlasra alkalmatlan, de a teherbeeseshez viszont segítség lehet.
2021. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésből kérdezem, tényleg érdekelne, hogy akik ilyen teszteket vesznek meg okos óra és hasonlók, nektek nem jelez a testetek? Nem érzitek mikor van peteérés?

Nekem kb 25 éves korom után egyre intenzívebbé vált, és tudtam mikor van, extra mód megnőtt a libidóm azokon a napokon. Így is “csúszott” be a babánk, már régóta csak megszakítással védekeztünk és nyár végén pont peteéréskor nem sikerült megszakítani…

2021. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es. Én pl 28 éves koromig egyáltalán nem tüneteltem peteéréskor. 7 évig próbálkoztunk babával. 28 évesen szültem, azóta viszont rosszabb a peteérésem mint a mensim. Szóval hidd el sokan vannak akinek semmilyen tünete nincs ovukor :)


Amúgy meg aki pl naponta együtt van a párjával különböztesse meg a nyákot, ha tudja xD nekem tuti nem menne xD

2021. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!