Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elmaradás?

Menstruáció elmaradás?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna megjönnie de nem jött!!

Lehetek terhes vagy nem kell egyből erre gondolnom mikor teszteljek?

előre is köszönöm a válaszokat Niki


2010. szept. 5. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
3-4 nap múlva tesztelhetsz. Egyébként van esély terhességre vagy csak a semmiért aggódsz? :)
2010. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De igen babára gondoltam mert nekem nem szokott késni egy napot sem!!

Csak az a baj hogy szűzteakapszulát szedek már lassan 1 hónapja,hogy lefoggyak lehet ez zavart be?

2010. szept. 5. 17:03
 3/5 orsybaba88 ***** válasza:
100%
lehet, de egy napos késésnél nem kell megijedni! nekem egyszer 3 hetet késett, minden ok nélkül. nem kell egyből a terhességre gondolni, de ne stresszelj, mert attól is késhet:) tényleg. a szűzteát nem ismerem, de bármitől késhet: ha ideges vagy, ha sokat vagy keveset ettél, ittál stb. nem kell megijedni, pár napos késés még belefér.
2010. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 eszo ***** válasza:

szerintem ha az megnyugtat, akkor tesztelj egyet! akár holnap reggel is! már mutatnia kell!


drukkolok!

2010. szept. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem olyan kérdésem lenne...ha már ebben a témában vagyunk...hogy én még szűz vagyok és múlthónapban nem jött meg meg még ebben se...de görcsölni szoktam...meg minden de nem jön meg lehet olyan hogy lefolyástalan menstruáció??kösszike
2011. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!