Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén! Ugye nem lehetek...

Őszintén! Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

aug.13-án együtt voltam a párommal. Azelőtt 1 héttel volt mindkettőnknek az első.Mindig védekezünk.Mikor mellémfeküdt és leakarta ellenőrizni a gumit, nem volt rajta! A lábamon volt.(kicsit konkrét leszek)Először én voltam felül, ő ott elment, de én még nem igy helyet cseréltünk. olyan 90% h végig rajta volt , mert mikor befejeztük még fölém hajolt és mondtam h :a csontodat a lábamba nyomod! akkor hirtelen végighúzta a lábamon a "szerszámját" és mellémfeküdt... igy jöhetett le, remélem. 19-én volt peteérésem kb.

Azóta majdnem egy hónap eltelt : 6 nappal azután elutazott pestre egy hétre. veszekedtünk .. (hosszú). beteg lettem miatta:hasmenés,gyomorgörcs,nagyon vert a szívem stb.. aztán kibékültünk megint minden rendben volt.azóta most megint beteg vagyok: aug.31-én megáztam:torokgyulladás,láz. szept.2-án kellett volna h megjöjjön. nagyon sztesszelek már legalább 3 hete. szokott késni 5-6 napot is néha de félek nagyon. nemvolt hányinger,hányás, mellfájás,hasszurka. csak a szívem ver nagyon és felvagyok puffadva. elég nedves vagyok. volt fehér folyásom 1-én . minden mensi előtt szokott.

Szerintetek ? Kérlek őszintén válaszoljatok! Köszönöm előre. 16/l


2010. szept. 4. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A betegség és a stressz miatt késik. SZerintem is akkor csúszott le amikor gondolod. Nyugi, nem vagy terhes, a stressz és a betegség nagyon be tud kavarni. Ha meg jelentkezik a nedvesség az többségében azt jelzi, hogy meg fog jönni.

Figyelj csak, még fiatal vagy, egyet ígérj meg: elolvasod itt a tested működését:) [link]

2010. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
továbbiakban szedj gyógyszert, akkor csúszkálhat a gumi ahova akar.
2010. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

voltam orvosnál még szűzen. azt mondta hogy mivel nem tudunk sokat együtt lenni ezért ha kiszakad a 72 órásat ajánja de amúgy ezek után meggondolom..


első válaszoló: nagyon megnyugtattál. remélem igy van ahogy mondtad =) most van először h alig várom h megjöjjön :)

2010. szept. 4. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
válts orvost, elég ostoba hogy lebeszélt a gyógyszerről mikor kígyózó sorokban állnak a terhes felelőtlen tinik.
2010. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy tesztet. Lehetséges hogy a betegség miatt nem jött meg, de pl. én amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok az eslő hetekben belázasodtam, fájt a torkom a fejem és hőemelkedésem volt. Pedig nem fáztam meg, nem volt hasszurka sem. Az a biztos ha egy negatív teszt van a kezedben.
2010. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sztem sem vagy terhes!Igaza van annak a hozzászólónak, hogy válts nőgyógyászt, és iratass fel azonnal fogamzásgátlót, ami segít beállítani a mensidet is!
2010. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mia helyzet? tszt? eredmény!

jah és légy őszinte anyuddal, mert ha gondvan, úgyis ő fog tudni segíteni(persze gondolom párod is)

2010. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére legalább azt tudom, hogy mi miatt vagyok beteg.. "biciklin sietve, szakadó esőben."

Mindenképen veszek tesztet néhány nap múlva. Imádkozzunk:)

Tényleg Köszönöm mindenkinek !! remélem kapok még hozzászólást, tapasztalatokat.

2010. szept. 4. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!