Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív teszt után lehetek...

2 negatív teszt után lehetek még terhes? Őszintén!

Figyelt kérdés

18-án kellett volna megjöjjön. Tegnap délután csináltam egy tesztet (20-as érzékenységű)negatív lett.

Ma reggeli vizeletből csináltam egy ugyanolyan érzékenységűt és ez is negatív lett.


2010. jan. 21. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem vagy az, megnyugodhatsz. Sok mindentől késhet.
2010. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel még csak pár nap telt el a mensi elmaradása óta, én azt mondom, várj most még legalább 4 napot, és ismételd meg a tesztet. Lehet, még nem termelődött benned elég hcg hormon. Drukkolok, hogy az legyen, amit szeretnél:D
2010. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszintén: én úgy gondolom, ha nem jött meg és máskor pontos, annak nyilván oka van. Előfordulhat, hogy még nem termelődött annyi hcg, amit a teszted ki tudna mutatni. Esetleg későn volt pé-d. Vagy: valami miatt csúszik a menzid (pl. gyógynövények, gyógyszerek, betegség)

Ettől függetelnül én(!) megismételném újra, ha holnap se jön meg. Drukkolok!

2010. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is késett ebben a hónapban. 3 negatív tesztem volt és két hét késéssel megjött. Akkor volt peteérésem, amikor meg kellett volna jönnie, ezért csúszott az egész.. (utólag jöttem rá)
2010. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Persze, hogy lehet pozitiv, nagyon hamat csinaltad a tesztet! Tudod nekem mennyi tesztem lett negativ? 1,5 hettel a menzi elmaradasa utan let csak pozitiv, akor is csak nagyon halvanyan latszott a masodik csik, pedig draga teszteket hasznaltam. Ma 16 es fel hos a kisfiam!

Sok szerencset!

2010. jan. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!