Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye ,hogy így...

Mennyi az esélye ,hogy így teherbeestem ma ? 22/N

Figyelt kérdés

Pcom van inzulinrezisztenciaval. Havonta megjön a menzeszem,de ritkán van peteeresem. (Évi kb 3-4x) Előző párommal masfel év alatt nem jött össze a baba beleélvezéssel.


Mai nap történt. Új párom van.

3x feküdtünk le egymás után megszakítással. Szex megszakítás majd rámélvezett és ezt másfél órán belül megcsináltuk 3x mosakodas nélkül. Most vagyok középidoben de megint úgy érzem ,hogy ebben a ciklusban nem lesz peteérésem vagy csak később .


2021. okt. 30. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok a kicsihez
2021. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
50%
2021. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Okos kis nő lehetsz.Fintorogva olvastam a kérdésed.
2021. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
90%
Mivel egészségügyi nehézségeid vannak, így nagy a valószínűsége, hogy nem leszel terhes, de szerintem nem jó erre alapozni, ha még nem akartok babát, védekezzetek!
2021. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem valószínű. De ha ezt így tervezitek csinálni a jövőben is, bármikor összejöhet. Néha azért van peteérésed.
2021. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük a részletes beszámolót, videó véletlenül nem készült róla??? Bocs de ennyire részletesen senki nem kivancsi a szexuális életedre meg hogy mikor hányszor.
2021. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te ma tiszta g e c i voltál egész nap 🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jo esélyed van,hogy ilyen fiatalon teherbe ess,ha továbbb csináljátok
2021. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Mivel nem védekeztetek így igen van esélyed.
2021. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!