Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol találok Angliában (Luton,...

Hol találok Angliában (Luton, London környékén) meddőségi klinikát, vagy orvost?

Figyelt kérdés
Lutonban élünk jelenleg és több, mint 1 éve próbálkozunk a babával, de semmi eredmény. Szeretnénk kivizsgáltatni magunkat, de nem tudjuk hol. Ha tudtok valahol ilyen klinikát vagy orvost, megírnátok légyszi?
2010. szept. 3. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! En is Angliaban elek. Londontol 1.5 oranyira. Azt hittem a kerdesed alapjan, hogy mar tuti, hogy baj van, de meg semmi nincs veszve.

Mi is mar tobb, mint 1 eve probalkozunk. 7 honap utan sikerult teherbeesni, de sajnos a baba nem maradt meg.

Viszont pont elotte kezdtuk el a termekenysegi vizsgalatokat nalam. Paromnal is lehetett volna egyszerre, de inkabb megvartuk, hogy nalam mi van. Ezzel nem kell meddosegi klinikara menni meg, csak akkor ha mar tuti a baj. Esetetekben sztem komoly gond nem lesz, csak egy kis rasegites esetleg.

Egyebken a kivizsgalas itt ugy zajlik, hogy a GP-hez (haziorvododhoz) kell elmenni es elinditja a dolgot. Vervetellel kezdodik nalad. En eddig jutottam, mert kozben terhes lettem. Na meg persze azt hazudtam, hogy mar 1 eve probalkozunk (pedig csak fel eve volt), mert kulonben nem allnak veled szoba,dehat nalatok az 1 ev megvan tenyleg.

En meg mar itt kerestem neked a meddosegi klinikakat Londonban, dehat meg semmi sincs veszve. Biztos nem lesz ra szukeg. :-) Egyebkent, ha ilyet keresel, csak be kell irni a keresobe (google), hogy fertelity clinic London es kiadja hol van.

Peteeresed figyeled? Ciklusod rendszeres? Ajanlom, hogy igyal peteeresig cickafarkfu teat, napi 1-2 bogrevel, majd onnantol menszeszig palastfu teat szinten ennyit. Sajnos ezeket csak otthon lehet beszerezni, en is onnan hozatom. Valamint parodnak E es C vitamint, 1000 g mindkettobol naponta. Ha esetleg rendszertelen a ciklusod, akkor viszont baratcserje kapszulat ajanlok. Szinten csak otthon lehet kapni, bar valami hasonlot itt is lehet gyogynoveny boltokban (pl. Holland es Baretts) Agnus cactus a neve, de nem tudom mennyire az mennyire hatasos.

Milyen gyakran vagytok egyutt?

Remelem segitettem. Kitartas!

Ha van meg kerdesed szivesen valaszolok.

Sok sikert!

2010. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!