Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most 20 éves vagyok, és 13...

Most 20 éves vagyok, és 13 évesen hormon kezelést kaptam, 5 éven át. Túl alacsony voltam. Mondták azt is, hogy nincs petefészkem, de végül kiderült, hogy mégis van. Lehet ettől babám?

Figyelt kérdés

(most 160cm vaok)

vagy sosem tudom meg milyen anyának lenni?


2007. dec. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is 160 cm magas vagyok, de a gyerekvállalás nem testmagasság kérdése. Ettől még lehet gyereked. Ha kiderült, hogy mégiscsak van petefészked, és semmi egyéb problémád nincs, akkor bizonyára meg fogod tudni, hogy milyen anyának lenni, ne aggódj!
2007. dec. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem az lenne a legjobb ha felkeresnél egy nőgyogyászt. Kérhetnél egy vér vizsgálatot is amiből kiderülhet hogy a hormonjaid jól működnek-e. És ne aggodj biztosan meg fogod tudni, hogy milyen anyának lenni.
2007. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen megálltam a növésben, 156 cm vagyok, de nem magasság függvénye a terhesség. Menj el dokihoz, kivizsgál, és majd ő válaszol a kérdéseidre. Ha van működőképes petefészked, akkor lehet babád.
2007. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!