Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon régóta nem jön a baba,...

Nagyon régóta nem jön a baba, el is vagyunk már hidegülve, megfordulna a fejeteben, hogy estleg mással sikerülne a párotok mellett?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az nem akkora csoda, hány olyan eset van, hogy egy pár egyik tagjának sincs szervi baja,de mégsem jön a baba. Egy másikkal pedig azonnal jön. Ha már el vagyok hidegülve persze hogy megfordul a fejeben.
2010. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, minek akarod magad mellé kötni azt akivel elhidegültetek, pláne egy másik férfi gyerekével?


Vagy lehet, hogy rosszul értelmezem, de a lényeg, hogy ha tényleg ez a helyzet, akkor váljatok el, így új lehetőséget kaptok, hogy megtaláljátok újra a boldogságot külön-külön.

2010. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megfordulna a fejemben, hogy mással sikerülne, de nem a párom mellett. Mióta próbálkoztok? Ha tényleg annyira elvagytok hidegülve, akkor váljatok el, így új esélyt kapsz az élettől. Ha viszont szeretitek egymást , el kell fogadni a tényt és sajnos baba nélkül együtt maradni. Sajnálom!
2010. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted.. kivizsgálás volt már? Ha ennyire ragaszkodnék egy babához, nem tudom én mit tennék. A pároddal akarsz maradni?
2010. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt elsősorban el kell döntened, hogy szereted-e a párodat, vagy csak a megszokás miatt vagy vele. És, hogy tudnál-e nélküle élni. Ha vele akarsz maradni, akkor érdemes elmenni egy kivizsgálásra egy úgy nevezett meddőségi centrumba, ahol nemcsak meddő párokat fogadnak, de azokat is, akiknek hosszabb ideig nem jött össze a baba. Ott teljesen kivizsgálnak mindent és onnantól már könnyebb lesz elindulni egy szakember segítségével. Lehet, hogy úgy hamar összejönne a baba.
2010. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Combicica válasza:

Én is gondolkodtam a "mással" dolgon, és rájöttem hogy a férjemnek és nekem akarom a babát. Voltunk kivizsgáláson, és ő fenn is akadt a szűrőn, kevés volt a sperma száma. Kapott kezelést, kontroll ujabb gyógyszer, és semmi. Aztán mondta az orvos hogy szünetet kell tartani a kezelésbe, és mikor már nagyon nem számítottunk rá SIKERÜLT!!! Már 27hetes állapotos vagyok!!! 5 évünkbe tellt.

Tedd fel a kérdést magadnak, babát akarsz, vagy vele, vagy akár nélküle?

De semmi képp titkon mástól!!!

2010. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
31 éves vagyok és szeretem a páromat, de felemésztett már ez a helyzet.. minden rendben van mindenkinél, úgyhogy nem tudjuk hogy miért nem sikerül és már csak akkor vagyunk együtt, ha muszáj.. találkoztam vkivel egy régi kapcsolatom volt, neki is van társa boldog, de hülyeségből mondta hogy csinál ő nekem gyereket senki sem fogja megtudni... nevettem rajta, de gondolkodóba estem.. Lehet hogy így sikerülne? Sosem derülne ki..nem?
2010. aug. 31. 16:50
 8/8 Combicica válasza:

Állítólag nagyon sok apa neveli a nem saját gyerekét Magyarországon amiről nem tudnak (orvos mondta), de én azt mondom hogy úgy is kiderül. Akár vércsoportból(ezt ne kérdezd de van rá esély), vagy gyanuper (DNS vizsgálatot már postán is be lehet küldeni, név nélkül).

Gondolj bele, hogy a gyereked 10, vagy 15 éves és kiderül. Elveszti az apját. Márpedig biztos lehetsz benne hogy elfordul tőle. Nekem volt srác ismerősöm, aki csináltatott DNS tesztet, és sajnos kiderült. Igen, és elfordult a 10-12 éves lánytól. Rettegnél egy egész életen át, nehogy kiderüljön? Szerintem ezt te nem gondoltad át!!!!


Nem vagy még elkésve, tűzz ki valami célt, amit el tudsz érni, hogy sikered legyen. Elvonja a figyelmed a baba témáról. Én lefogytam 15 kilót (kellett), és sikerem volt. Kapatam a bókokat, férfiaktól, nőktől egyaránt. Ez elvonta a figyelmem, nem volt már a görcsösség az együttlétekbe, élveztem az életet. Én azt mondom ez segített :-)

2010. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!