Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a feltételezett peteérés...

Ha a feltételezett peteérés utáni napokban a hő a cl alá esik, és tartósan ott is marad, akkor nem volt tüszőrepedés? Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem emelkedik meg legalább 2 fokot, akkor nem volt sajnos. Korábbi ciklusod milyen volt ott megemelkedett? Mert ha nem, akkor szerintem keress fel orvost!

Minden jót!

2008. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem volt tüszőrepedésed.

Nem érdemes húzni az időt, fordulj dokihoz!

Lehet, hogy ciszta lett belőle, vagy semmi, de hónapokig nem jön a mensi, stb. Szóval, bekavarhat az ilyen rendesen,ezért inkább orvos!

2008. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Most mérem először... Itt a görbém, talán ti tudtok vmi okosat mondani.


[link]

2008. dec. 10. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg nem repedt meg...

De várjunk még ezzel, mert láttam én már olyan görbét is, hogy a PÉ után 1 héttel ment csak fel a hő, de akkor normálisan, és ott is maradt!

Úgyhogy, nyugi, egyelőre, és mérd tovább!

2.v.

2008. dec. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mérek tovább türelmesen.
2008. dec. 10. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid????


Ha azt nézzük simán lehet még pé ebből, hiszen még lent van a hő, nekem a 21-ik napon volt peteérésem, és lett belőle egy tündéri rosszcsont fiúcska :))

2008. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szabályos, mostanában kezd "beállni" 30-40 nap közé. Ezért is bátorkodtam elkezdeni a hőmérőzést.
2008. dec. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!