Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal szeretkezés...

Ha a párommal szeretkezés után mindig lezuhanyozunk attól én még eshetek teherbe? Nem jön ki belőlem az összes spermája?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg űlőfürdőt nem ajánlanak, a zuhany az más. Minden esetre, ha tudatosan készülsz a babára, akkor én a zuhit is hanyagolnám. EGyüttlét után félóra fekvés sokat jelent!!
2010. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mire a zuhanyzóba érsz, a kisfickó is célba érhet:)

Szóval ettől még lehetsz terhes.

2010. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ettől még lehet baba. Bár vannak akik még gyertya állásba is "mennek" egy időre, hogy tuti bent maradjanak:)))
2010. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire vagy fogékony.Ha egy ideje nem esel teherbe akkor jobb ha fekszel utána egy picit.Én fél óra gyertya után sem esem teherbe.De van aki még attól is teherbe esik ha "úgy néznek rá":)
2010. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy zuhanyzol, vagy sem.
2010. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!