Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hetes vagyok de tüneteim...

6 hetes vagyok de tüneteim nincsenek. Normális ez?

Figyelt kérdés
3 pozitiv teszt után,pár nap sűrű pisilés,egy kis mell feszülés és fáradság de ez is kevés.Ennyi tünetem van.Más hogy van ezzel?
2008. dec. 9. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod ezzel mindenki máshogy van, lehet hogy neked jó a szervezeted és tűr, vagy csak a jövő héttől fogsz hányni is, de lehet egyáltalán. A tünetek mértéke semmire sem utal, sem rosszat, sem jót nem jelent. Annyi a jó , ha valaki tünetmentes és nincs rosszul. Hát én ezt 40 héten át nem úsztam meg! Már most nehéz is.

Örülj, ha nem leszel rosszul.

:)

2008. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Először is gratulálok a picihez.

Másodszor, azért mert más anyukák 1-2-3-4-5-6-7-8-9 hónapig szenvednek a terhesség alatt az nem jelenti azt, hogy úgy normális. Szerencsés vagy. Nekem az első terhességemet semmi tünet nem kisérte, mégis egészséges baba volt:) Semmi, még csak a mellem sem feszült az első harmadban... Most a második babával azt hiszem, meghülyülök, állandóan hányingerem van... Ő is egészséges... Szóval kitartást, normális ez így, élvezd ki, hogy jól vagy:)

12hetes kismama

2008. dec. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! nyugodj meg és inkább örülj! gondolj bele, hogy a terhesség nem betegség, nem kell, hogy tüneteid legyenek! :)

nekem egyfolytában hányingerem volt (főleg a 8. héttől kezdve :) ) , de a barátnőmnek semmi sem volt.

örömteli babavárást!


egy 2 hónapos baba anyukája

2008. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!