Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt ilyen a környezetetekben?

Történt ilyen a környezetetekben?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embert, aki elvesztette a szüzességét, balszerencséjére egyből teherbe is esett?


Mi lett a vége?


2010. aug. 27. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ne itt éld ki a perverz fantáziád ,köszi
2010. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ezt a kérdést a szexualitás témakörbe írd
2010. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok perverz :S Érdekelt csak. De köszi a hasznos választ


2. Igazad van.. De itt sokkal normálisabb emberek válaszolnak.. nagyátlagban :S Ez nem nyert hangszórót.

2010. aug. 27. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek ilyet! Sajnos sok tudatlan,buta ember van, aki azt hiszi,hogy rögtön elő alkalommal nem lehet teherbe esni...Csak kérdezz meg egy tiniken abortuszt végző nőgyógyászt, mennyire gyakori is ez! Megdöbbentő Ja! Érdeme nézni az MTV-n a Tini mamik c. műsort, abból is lehet okulni..
2010. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ,en igy jartam.Nem voltam felvilagositva,beszelni akkor meg nyiltan erröl nem lehetett.16 eves voltam es most 17 eves a nagylanyom.Tehat megszültem,es nem bantam meg soha.A sulit ugyanugy befejeztem,kimaradt 1 ev .Hatranyom nem volt,hogy ilyen fiatalon anyuka lettem.Max annyi,hogy a szülöi ertekezleten figyelembe se vett az osztalyfönök.
2010. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy nem bántad meg de azért elég durva érzés lehetett..meg helyzet.
2010. aug. 27. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!