Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálsz teherbeesni? Találtam...

Próbálsz teherbeesni? Találtam valami érdekeset!

2010. aug. 26. 11:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Rengeteg hasznos tanács van benne, amit egyszerre nem tudok leírni, de lassanként beírom ide.

Először is a vitaminokkal nagyon óvatosan kell bánni (szintetikus vitaminok), mert nem tudjuk mennyire van szükségünk. Komoly gubancot okozhat, mivel egymásra hatással vannak, segítik, de van amikor hátráltatják egymás hatását.Pl: Ha sok B6 kerül a szervezetbe, akkor megbomolhat a B vitaminok egyensúlya, és gondot okozhat.

Ezért meg kell próbálni, természetes anyagokból felvenni őket.

Pl. kalcium: darált dió + szezámmag mézzel összegyúrva, elég belőle napi egy gombócot megenni.

A málnalevél, amiről sokat olvastam itt, a könyvben úgy szerepel, hogy nem nagyon szabad, esetleg csak szülés előtt fogyasztani.Nyers mandulát, diót minden nap érdemes rágcsálni.Kávé tea, csokoládé, nem szerencsés.

A kávét teljesen ki kell iktatni, még napi egy csésze is (kb 100 mg koffein), is hátráltatja a teherbeesést, sőt, vetélést okozhat.

Nagyon ajánlott a búzacsíra minden nap, esetleg egy pohár joghurttal, a tejet, tejtermékeket nem ajánlja, csak a joghurtot.

Ezen kívül nagyon sok fokhagymát kell enni, akár nyersen is, de főve is jó hatású.

Természetesen a sok zöldség-gyümölcs fogyasztása nagyon jó, de ezt mindenki tudja.

Szódabikarbona:Minden nap egy, két kiskanál szódabikarbóna víben elfogyasztva, segíti, hogy ne legyen túl savas a hüvely, így a spermiumok könnyebben bejuthatnak.

Meleg alsónemű: célszerű meleg alsóneműt hordani, egyszóval a pocak ne legyen kint, tanga mellőzve.

Misszionárius póz: a legjobb a teherbeeséshez, és együttlét után legalább fél óra fekvés.

Kisbaba megszagolása: ez érdekes volt nekem is, hogy ha lehet dajkálni kell kisbabát, mert hatással lehet a nő szervezetére.

Egyenlőre ennyi, de folyamatosan írni fogom.

2010. aug. 26. 11:07
 2/15 A kérdező kommentje:
Aki nem értené, belinkeltem az előző kiírásomat.
2010. aug. 26. 11:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Köszi, várom a továbbiakat is!
2010. aug. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, én is várom a további leírásodat! :)
2010. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én egy könyvet találtam a tescóba lehet pont ugyanezt nem tudom, de a robitussintól dobtam egy hátast, patikába dolgozom , csak gondoljatok bele , hogy hígítaná a hüvelyváladékot hacsak nem oda kened ?
2010. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem oda kell kenni a robitusint..de biztos nem poénból írták, hogy használ, a könyv azt is írja, hogy nem szabad aceton tartalmú körömlakklemosót használni mert a bőrön át felszívódik és szárítja a méhnyálkahártyát ..na ez is olyan..hogy hogyan?? De biztos van tudományos alapja..és írja, hogy a nők ne szedjenek kiegészítő c-vitamint erre is azt írja, hogy szárítja a méhnyálkahártyát ami nem jó..stb..de én hiszek az itt leírtakban mert ez a könyv segített, hogy babám legyen.
2010. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
köszi,én is várom:)
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A C vitamin,és minden antihisztamin szárítja a nyálkahártyát.

A Robitussin felszívódik, tehát "oda" is jut belőle.

Nekem pl a köptetők higítják a székletet, kissé hasmenést okoznak, ezért máshol is hathat, ugyanúgy a torokban, és minden nyálkahártyán a testben.

A körömlakk-lemosó aceton tartalma miatt nem használható, mivel belélegezzük, így a tüdőbe kerül.

Sztem nem viccből írta a könyv írója.

2010. aug. 26. 16:13
 9/15 A kérdező kommentje:

Sok zöldség, gyümölcs fogyasztása, természetes gabona, pl barna rizs, teljes kiőrlésű liszt, zab.

Kerülni kell a készételeket, ételszínezékeket, "műkajákat"

Kizárólag oliva, és szezámolajat szbad használni.

Nem ebben a könyvben olvastam, de kaptam egy mailt, amiben volt egy link az olajfinomításról. Le is döbbentem, hogy az úgymond egészséges olaj, nem is annyira egészséges.:((

Dohányozni nem szabad.

Alkohol tilos, emeli a prolaktint.

Az aspirin, advil akadályozhatják az ovulációt.

Aszpartám, szörpökben üdítőkben, nagyon ártalmas., ételszínezékek károsítják a spermát.

Nátrium glutamát, meddőséget okoz. megtalálható, chipsekben, vegetában, delikátban.

C-vitamin szárítja a méhnyálkahártyát, a férfiaknak viszont nagyon jó.

Gyömbért nem szabad, kinint (tonicban van) szintén nem.

Lágysajtokat ne, mert Listeria baktérium lehet benne.

Tiltott gyógynövények: bazsalikom,kömény, lenmag, tárkony, vizitorma, zellermag, kamilla, menta, petrezselyem, sáfrány, zsája kakukkfű. Kiragadtam az ismertebbeket, ezek fokozzák a menstruációt,és méhösszehúzódást okozhatnak.

Rebarbara, borsó tilos, mert természetes fogamzásgátlót tartalmaz.

Hüvelysikosítót sem szabad. Még a nyál is káros.

Kerülni kell az ételek letakarására használt folpackot is.

Mikróban műanyag-tálban melegíteni tilos. Kioldja a műanyagból az ételbe a mérgező anyagokat.

Egyenkőre ennyi, ha valamit ismétlek, bocsi, nem olvasom az előzőt közben. Csillag.

2010. aug. 26. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:
De rendes vagy!
2010. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!