Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hóközi vérzés mire utalhat?

Hóközi vérzés mire utalhat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyunk orvosok, tapasztalatokra lennék kíváncsi. Az ovulációm a 18-20 ciklus nap körül mozog. A napokban sokszor együtt voltunk a férjemmel. Ma a 21.napon vagyok, reggel még csak a wc papíron vettem észre pirosas színű nagyon kevéske vérzést, majd napközben már tejeskávé színű folyásom volt most estére pedig már sokkal sötétebb színű barnás (bocsánat) ragacsosabb folyást észleltem. Nem igazán volt nekem ovulációs vérzésem még. Abban biztos vagyok, hogy ez nem beágyazódás, az még bőven messzebb van (ha lesz). Ilyen rövid ciklusom pedig sosem volt. Akik találkoztak ovulációs vérzéssel, nekik ilyen volt? De bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok. Köszönöm 😊

2021. jún. 18. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a barna , elhúzódó, nyálkás cucc nem sok jót jelent.

Kérnék egy vizelet vizsgálatot a háziorvostól.

2021. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Arra, hogy oltást kaptál. Valószínűleg Pfizert.
2021. jún. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valóban beoltottak és valóban pfizer, de a másodikat május 22-én kaptam létezik, hogy most lenne valami tünet? Kedves utolsó! Erről van valami cikked? Szívesen elolvasnám, mire számíthatok. Köszönöm!

Kedves első! Ez csak a mai nap van, tegnap nem tapasztaltam. Vagy az az elhúzódó, hogy reggel óta tart?

2021. jún. 18. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Május 22. nem volt olyan rég, pont egy ciklussal ezelőtt. Szóval simán lehet. Sok cikket olvastam erről, állítólag már jegyzik mellékhatásként, nem konteó, ahogy az oltáspártiak próbálták beállítani. Nagyon gyakori. Múltkor volt a Híradóban, orvosok nyilatkoztak, nőgyógyászok is, sokaknál találkoznak a ciklus felborulásával oltás után. Egyelőre nem tudják, mitől van, de azzal vigasztalnak, hogy pár hónap után helyreáll😕
2021. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen kétszer is, abból egyszer rögtön együttlét után. Menstruációs barnás piros váladék. Nagyon félelmetes volt. De semmi betegségre utaló jelet nem találtak nálam, terhes sem voltam akkor. És beágyazódási vérzésnek sem tippelném, mert az ennél jóval kevesebb. Szóval nem tudom mi lehetett, de valószínűleg a nyálkahártyáról egy darab előbb válhatott le a kelleténél, felborult picit a ciklus. De később visszaállt minden. Menj el azért dokihoz, bármi okozhatja.
2021. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!