Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz előtt barnázás mire...

Menzesz előtt barnázás mire utalhat?

Figyelt kérdés

Most pénteken kellene megjönnie a menzeszemnek.

Vasárnap volt egy csepp rózsaszínes folyásom, hétfőn semmi, kedden 1-2csepp barna, ma megint semmi.

Mire utalhat ez? Hormonproblémára?

Hétfőn megyek orvoshoz.

Csak kiváncsi lennék a véleményekre hogy volt e már valaki esetleg igy


2021. máj. 12. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nálam ez a progeszteronhiány jele volt. Kellett is pótolni a 6. héttől.
2021. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Progeszteronhiány
2021. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is progit kaptam
2021. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Akik progit kaptak, vérvétel alapján,vagy csak a doki írt a pecsetelésre vizsgálat nélkül?( Nem kötözködés,csak kíváncsiságból kérdezem)


Nálam nem derült ki. Csinaltattam 3. és 21. Napi hormon paneleket, mind rendben volt, anti Müller hormont is néztek, több dokinál is jártam, szervi eltérést sem találtak.

Progi pótlást nem kaptam, eseménytelen terhességem volt, már egy éves a babám. Ami érdekes lehet,hogy szülés óta nincs barnázásom és tűpontos lett a menszeszem 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

2021. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3 vagyok vérvétel nem volt, de vizsgálatnál vékony volt a nyálkahártya nem sokkal mensi előtt.
2021. máj. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Progeszteronhiány.
2021. máj. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk .

Most írtam ki hasonló kérdést .

Nekem volt teljes kivizsgálásom nemrég

És minden teljessen rendben volt .

Tökéletes volt minden eredményem .

Így nem értem mi van most .

De terhességre gyanakszom.

2021. máj. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És oltás-előtt-után?

Nekme az első oltásom után megjött rendben, aztán rá 15 napra megint. Nem annyira, mint egy normál menzesznél, de eleinte rendesen piros volt, majd 1-2 nap múlva átváltott barnára és már 2 hete tart, lassan aktuális lesz a következő menzeszem és ma kapom a 2. adag oltást. Kíváncsi leszek, hogy áll vissza és miért lehet ez.

2021. máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!