Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálsz teherbeesni? Találtam...

Próbálsz teherbeesni? Találtam valami érdekeset!

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:23
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Rengeteg hasznos tanács van benne, amit egyszerre nem tudok leírni, de lassanként beírom ide.

Először is a vitaminokkal nagyon óvatosan kell bánni (szintetikus vitaminok), mert nem tudjuk mennyire van szükségünk. Komoly gubancot okozhat, mivel egymásra hatással vannak, segítik, de van amikor hátráltatják egymás hatását.Pl: Ha sok B6 kerül a szervezetbe, akkor megbomolhat a B vitaminok egyensúlya, és gondot okozhat.

Ezért meg kell próbálni, természetes anyagokból felvenni őket.

Pl. kalcium: darált dió + szezámmag mézzel összegyúrva, elég belőle napi egy gombócot megenni.

A málnalevél, amiről sokat olvastam itt, a könyvben úgy szerepel, hogy nem nagyon szabad, esetleg csak szülés előtt fogyasztani.Nyers mandulát, diót minden nap érdemes rágcsálni.Kávé tea, csokoládé, nem szerencsés.

A kávét teljesen ki kell iktatni, még napi egy csésze is (kb 100 mg koffein), is hátráltatja a teherbeesést, sőt, vetélést okozhat.

Nagyon ajánlott a búzacsíra minden nap, esetleg egy pohár joghurttal, a tejet, tejtermékeket nem ajánlja, csak a joghurtot.

Ezen kívül nagyon sok fokhagymát kell enni, akár nyersen is, de főve is jó hatású.

Természetesen a sok zöldség-gyümölcs fogyasztása nagyon jó, de ezt mindenki tudja.

Szódabikarbona:Minden nap egy, két kiskanál szódabikarbóna víben elfogyasztva, segíti, hogy ne legyen túl savas a hüvely, így a spermiumok könnyebben bejuthatnak.

Meleg alsónemű: célszerű meleg alsóneműt hordani, egyszóval a pocak ne legyen kint, tanga mellőzve.

Misszionárius póz: a legjobb a teherbeeséshez, és együttlét után legalább fél óra fekvés.

Kisbaba megszagolása: ez érdekes volt nekem is, hogy ha lehet dajkálni kell kisbabát, mert hatással lehet a nő szervezetére.

Egyenlőre ennyi, de folyamatosan írni fogom.

2010. aug. 26. 08:37
 22/39 A kérdező kommentje:
2010. aug. 27. 10:21
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]


1000 ft :)

2010. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen lehet hozzájutni, de úgy látom, hogy érdemes.:)
2010. aug. 27. 11:02
 25/39 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én pár hete rendeltem a bekeskony.hu-ról. Hétfőn megrendeltem, szerdán már hozta is a futár. Bár, ha jól látom, most nincs belőle. :-( A link, amit a 10.51-es hozzászóló írt, ott is csak előjegyezhető.
2010. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
köszi, ha lesz időm elolvasom
2010. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim válasza:
joghurtot mondjuk én szoktam majdnem minden nap enni.de simát,nem magvasat.gondolod ha magvasat eszek,könnyebben összejön?pl aktiviába van olyan.meg láttam irtad sok zöldség,gyümölcs.meg én iszom a cickafark és palástfű teát.azt mondják h jó.de ezt a robitusint nem értem.az köhögésre jó,nem?nem lesz ártalmas ha szedem?
2010. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

A könyvben olvastam. Szerintem a köptető nem lehet ártalmas, gyerekkorunkban mindig köptetőt meg kalmopirint kaptunk, nem ennyi antibiotikumot, mint a mostani gyerekek.

Én a könyv alapján írtam ide be, nem muszáj megfogadni, ha most nem sikerült, a jövő hónapban meg fogom próbálni.

Az nem mindegy, milyet veszel, nem lehet antihisztamin tartalma, a könyv pontosan a Robitussint említette.

2010. aug. 27. 18:17
 29/39 anonim válasza:
ha most nem jön össze,lehet én is kipróbálom.hátha.
2010. aug. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Bizonyára jelentős szponzor a Robitussin, akkor én is azt tenném:S bocs, de szerintem jó kis üzlet ez. (én voltam a kétkedő korábban is, mert a köptető kivételével így étkezem)De azért olvaslak, hátha "meggyőződöm".
2010. aug. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!