Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mestruáció alatt is kell...

Mestruáció alatt is kell hőmérőzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Amikor megvan akkor is kell hőmérőzni?

Ha igen elkezdem.Eddig még nem csináltam ilyet.

Kiszeretném próbálni hátha segít.Most ma megjött.1 hónapot késett.


2008. dec. 7. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valaki mér valaki nem. Egy havi görbe úgy teljes.

Ami lényeg, ugyanabban az időben ugyanott mérd, és ha esetleg digitálissal méred, akkor 6-7 percig mérd (csipogásnál ne vedd ki, mert olyankor még pár tizedet szokott menni fel).

Ha babát szeretnél ajánlom az lh tesztet, a www.babatervezok.otthona.net oldalon a shopban lehet venni olcsón és jót. Azzal igazán be tudod lőni.

Ja és ha rámész az oldalra a hőmérőzés minden csínját-bínját elolvashatod, és az lh-król is tudsz olvasni.

Sok sikert!

2008. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ó ezen a címen most nem jön be most az oldal, de ha az alábbi módon lépsz rá az oldalra akkor igen.

[link]

2008. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!De attól félek,hogy nem jön össze mert hormonzavarom van és nincs kezelve.Nem tudsz olyan szert ami segíti helyre rakni?De hormonális szereket nem szedhetek mert volt trombozisom pár éve.És ha tudsz akkor olyat ami recept nélkül kapható és ha esetleg tudod az árát leírnád?Köszi

Gondolom elöször azt kéne helyre rakni és utána jöhet a baba.

2008. dec. 7. 21:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


C vitamint, és multivitamint mindenképpen szedjél szerintem. Ciklus elején cickafark tea, második felében , ovuláció után pedig palástfű teát szoktak ajánlani.


Ha vezeted a ciklusodat a www.ciklus.hu -n pl. , megtudod, hogy mikor van peteérésed, milyen hosszu a luteális szakasz, stb. Ott fórumon tudsz majd közben tanácsokat, segítséget is kérni.


Valószínű a peteérés késik, elhúzódik, az is lehet hogy néha kimarad, azért ilyen hosszú a ciklusod. Ilyenkor általában vagy nagyon erős menstruáció jelentkezik, vagy nagyon enyhe, rövid ideig, pecsételgetős, barnázós csak.


Menstruáció alatt is mérjed szerintem az ébredési hőt, és olyan módszerrel, ahogy az előző válaszoló tanácsolta.


Mióta van hormonproblémád? Ha orvoshoz mész, három vizsgálatot fontos elvégezni. Ciklus elején hormonvizsgálat vérből, kb 3. napon, ciklus vége felé kb 21-22. napon szintén hormonvizsgálat, és nem árt egy ultrahang sem.


Egyébként a legtöbb nőnél előfordul évente 1-2 olyan ciklus, melyben nincs peteérés. Stressz, utazás, vitaminhiány, mind-mind befolyásolhatja.

2008. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy tromobózis után használható-e, de még két homeopátiás gyógyszert is szoktak javasolni homeopata orvosok, vizsgálatok után.


Folliculinum és a Luteinum.


Itt olvashatsz róla : [link]


Azért érdemes megérdeklődni.

2008. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát sajnos 8éve!Hát igen kórházba jártam nőgyógyászhoz és leszartak.Durván vizsgáltak,kiabáltak velem és ezért járok már maszekhoz.De az se igazán jó orvos mert hormonzavara egy könyvet ajánlot hogy olvasam el.Dr.Robert Young ph csoda könyvet.Meg mondta,hogy étkezésemen változtatnom kell.De igy nem fogok hamar helyre állni.És nekem már kell baba.Nagyon szeretnék.
2008. dec. 8. 08:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Hát igen, néha a kórházban én is majdnem elsírtam magamat, ahogy bántak velem, pedig nehéz megbántani. Csak mikor érzed, hogy nem emberként, nem nőként, hanem egy jelentéktelen vizsgálati tárgyként bánnak veled, az nagyon tud fájni. :o(


A hormonrendszert "be lehet újra indítani" , ne keseredj el. Ovuláció indukcióra kell törekedni, Te esetedben hormon gyógyszer nélkül.


Multivitamint szedsz? Ultrahanggal megnéztek? Ott minden rendben? Mert ha igen, akkor "csak" a hormonháztartást kell rendbehozni.


Ha megfogadod a tanácsomat, menj el homeopata orvoshoz és kérdezd meg a véleményét azokról amiket az előző válaszomban írtam. (F, és L) Cickafark teát én már most a menstruáció alatt innám a helyedben, és görbét is vezetnék. Ha nagyon akar valamit az ember, nincs lehetetlen, csak minden oldalról kopogtatni kell, amíg be nem engednek. :o) Minden lehetőséget körbe kell járni.

2008. dec. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a hormongond pontos oka? Ha az étkezésen kell változtatni a doki szerint, akkor vagy PCOS vagy pajzsmirigyprobléma, vagy simán inzulinrezisztencia?

Mert ha inzulin vagy PCOS, akkor azt kezelni kellene, mellette: ha van felesleg, akkor radikálisan 1-2 hónap alatt lefogyni. A szénhidrátot teljesen kiiktatni.

Ha pajzsmirigy gond van, akkor tudok egy nagyon jó növényt, nekem attól most 10 hónap után újra lett peteérésem. És közben kiderült, hogy csak a pajzsmirigyemmel van gond, ez borított fel aztán mindent.

Szólj, ha tudok segíteni!

2008. dec. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

9:16 órakor aki írt.

Nem szedek multivitamint,ultrahanggal nem néztek meg,Nem tudom,hogy minden rendben van e!Azon gondolkozom,hogy megkérem azt orvost,hogy vizsgálják ki,hogy mi okoza a hormonzavart mert ezt én nem tudom.Köszönöm a segítséget!

2008. dec. 8. 11:33
 10/13 A kérdező kommentje:

10:21 órakor aki írt.

Hát sajnos nem tudom mi a pontos oka a hormonzavarnak.

Azt nem mondták nekem.Csak annyit mondott az orvos a kórházban hogy hormonzavaron van.2000-ben derült ez ki.

Azóta nem kezelték nekem ,ami miatt nagyon mérges vagyok.Mert nagyon szeretnék babát de így nem jön össze.Az orvos mondta,hogy lehet baba de csak akkor ha hormonok be vannak állítva.Ha valakin hormon vizsgálatot végeznek milyen vizsgálatok kellenek?Vérvétel,ultrahang meg ilyesmi?Köszönöm a segítséget!

2008. dec. 8. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!