Peteérés lehet?

Figyelt kérdés
Időnként 1-2 napig kissé fáj az alhasam, mint amikor fel vagyok fúvódva valamilyen ételtől, és ezt ennek is tudtam be. Olyankor az együttlét is kimarad 2-3 napra, mert kinek van kedve felfúvódva. Pár hónapja próbálkozunk, nem is jött össze még. Viszont úgy vettem észre, hogy ez az érzés eléggé rendszeres, ciklusonként fordul elő. Lehet, hogy pont a peteérést hagytuk ki? Van még valaki, akinek hasonló tünetekkel jár?
2021. jún. 1. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi szerű görcs, mell érzekenység, puffadás volt az ovu jele.
2021. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg pont a peteéréskor nem vagytok együtt.
2021. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en ugyanígy vagyok ezzel mint te. Minden ciklusom felénél fel vagyok fujodva, ugy erzem magam mint egy elefánt es faj a hasam is. Ilyenkor en se kívánom a szexet es mi is hónapok ota próbálkozunk babaval de reménytelenul.
2021. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!