Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babás lehetek?...

Szerintetek babás lehetek? Görbe csatolva

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy már nagyon izgulok.Tegnap elkezdtem barnázni,aztán abbamaradt.Estétől megint barnázom,de a hőm még mindig fenn van.Szerintem már meg kellett volna jönnie...Ez lehet beágyazódás?Vagy csak a menszesz helyett lenne a barnázás?

[link]


2010. aug. 24. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező. A kismama valóban nem volt bunkó, te viszont a lehető legnagyobb. Ezek szerint azt akartad hallani, hogy beágyazódásos vérzésed van...hát előszöris az nem olyan gyakori, másodszor, 16. dpo-n már nem nagyon van beágyazódás, vagy az is ritka, ha esetleg később volt ovud. A kismamának ugyan nem teljesen volt igaza, mert cikk-cakk is lehet a görbében, nem vagyunk egyformák, de így beszélni vele, igazi taplóság.

Csinálj egy tesztet és kiderül.

Szívesen!

2010. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg nem volt bunkó a kismama kedves kérdező!
2010. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!

A kismama vagyok.

Teszteltél?

Mi lett az eredmény?

2010. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A kismama vagyok.

Na nekem lett igazam vagy neked?

Nem kéne lehurrogni azt,aki megmondja a frankót....

2010. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!