Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babás lehetek?...

Szerintetek babás lehetek? Görbe csatolva

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy már nagyon izgulok.Tegnap elkezdtem barnázni,aztán abbamaradt.Estétől megint barnázom,de a hőm még mindig fenn van.Szerintem már meg kellett volna jönnie...Ez lehet beágyazódás?Vagy csak a menszesz helyett lenne a barnázás?

[link]


2010. aug. 24. 08:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet és csináld meg az biztos.
2010. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%

Cikk-cakkos a görbéd,és barnázol is.A barnázás nem beágyazódástól van az tuti.

Meg fog jönni a mensid:((

De csinálj egy tesztet.


35 hetes km.

2010. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? 16. dpon nagy, (ha akkor volt ovud). Sürgősen vegyél egy tesztet, és írd meg mi lett.
2010. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én alapvetően nem vagyok kötekedős.DE KEDVES MÁSODIK VÁLASZOLÓ!Miért kell ilyennek lenned?Nem,nem azért mert azt irtad,hogy meg fog jönni.De te nem hallottál még a beágyazódásról vagy arról,hogy valakinek ilyen ,mégha terhes is?Pedig tudhatnád,mivel kismama vagy.De szerintem te vagy az a válaszoló,akinek mindenkinek ilyen "kedvesen" ir!!!!!!!!!!!!!!Ide nekem ne válaszolj többet!!!!!!!!
2010. aug. 24. 12:32
 5/14 A kérdező kommentje:
ja és igy a pontos:"KEDVES"
2010. aug. 24. 12:33
 6/14 A kérdező kommentje:
és egyébként meg nézz meg több görbét,ha már itt szivózól.kicsit vagy csak bunkó!
2010. aug. 24. 12:36
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdésfeltevő! Én még nem kommenteltem, de ne légy felháborodva. Ő csak őszinte akart lenni, az ő válasza ez volt. Engem épp az bosszat inkább, hogy itt sokan ujjonganak, hogy terhes vagy, terhes vagy, és aztán, amikor megjön, nagy kopp. És van, aki ezt minden egyes hónapban eljátssza. Ne légy mérges! :)

Az, hogy babós vagy-e, úgysem rajtunk fog múlni, hanem a természeten! Legjobbakat kívánom!

2010. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

A kismama vagyok,nem tudom hány embernek válaszolok kedvesen vagy nem kedvesen...

Én őszinte vagyok.Leírtam amit láttam a görbédből.

Én is vezettem görbét,láttam is sok másikat.

Csak a magaméról írnám,hogy a,ikor terhes lettem egyenes vonalban ívelt felfelé a hő,nem volt ilyen ingadozás mint a tiedben.Sok másik görbénél is azt láttam,hogy ha van ilyen ingadozás akkor sajnos sikertelen a hónap.

Egyébként már tesztelhetnél.

Írd meg az eredményt mindenképp.

Én nem haragszom rád,csak nem értem mi a problémád.

Nem fogom azt írni,hogy gratulálok tuti terhes vagy,ha nem azt látom.

2010. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Látom,nem értitek.Én nem élem bele magam,mert tudom,hogy nem 100%,hogy az vagyok.50-50%,ezzel én is tisztában vagyok.De nem ilyen stilusban kéne talán irni.Én elfogadom,ha nemet irsz,de nem ilyen stilusban.
2010. aug. 24. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves Kérdésfeltevő!


Szerintem semmi probléma nem volt a második válaszoló stílusával. Nem volt bunkó. Ellenben a Te válaszod tele van rosszindulattal.

Drukkolok, hogy baba legyen!

2010. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!