Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megvolt a tüszőrepi (most...

Ha megvolt a tüszőrepi (most vagyok a 12. nap) akkor az jó hogy a 7.9.11. nap is együtt voltunk? CSak aznap nem? Így is van esélyem?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam mérni a hőmet mert eltörött a hőmérő és nem volt időm venni...de azt tudom hogy pé előtt mindíg 36.6-36.7 szokott lenni a hőm. Ma reggel már meg tudtam mérni és 36.9 volt, azaz megvolt már a tüszőrepi, Nem? Clostit szedtem a 7.naptól van folyásom és éreztem a petefészkemet. Aznap együtt is voltunk (de csak "megszakítással" mert fáradtak voltunk és nem bírtuk), majd a 9.nap is és a 11.nap is. ma vagyok a 12.napomon, és tegnap óta nem fáj már a jobb oldalon a hasam, max csak néha érzem. De eddig folyamatosan fájt. Szóval lehet hogy akkor megvolt már a tüszőrepedés? A closti hozhatja ilyen előre?
2008. dec. 7. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet persze:)! A spermák elélnek még pár napot is várakozva a petére! Drukkolok!
2008. dec. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!