Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a nagykanizs...

Mi a véleményetek a nagykanizsai szülészetről, orvosokról, szülésznőkről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, gondolom a magánrendelés elviselhetőbb, de én lehet,hogy Marcalit választom.(kivizsgálások miatt)és te?
2010. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát magánra járok, de néha kénytelen vagyok sztk-ra menni, mert ezt pénzzel nem lehet bírni!Amúgy a Zsiray az orvosom,(még nem vagyok terhes de már tervezzük)de ha szülnöm kell majd meggondolom h Marcali vagy Kanizsa!de inkább Marcalihoz húznék..
2010. aug. 24. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
A Zsiray jó doki, és csinált valami kivizsgálást?mert mi is már több mint 1 éve a témán vagyunk,de semmi eddig.
2010. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Sziasztok!

Én ha valami gondom van, akkor a Tucsek Évához szoktam menni és mindig nagyon aranyos volt. De már róla is hallottam olyat, hogy csak azokkal kedves aki magánban jár hozzá. Egyébként én is kíváncsi lennék a véleményekre magáról a szülészetről, mert nálunk is babaprojekt van. Én azon gondolkozom, hogy Zalaegerszegre megyünk.

2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én még jót kanizsai viszonylatban nem hallottam ilyen dolgokban.Marcaliban Mayr doktor úr akiről viszont annál többet.Nemtom mit tegyek, hova forduljak, de már jó lenne lépni.valószínűleg bejelentkezek sztk alapon zsiray-hoz,meglátom mit érek el itt,és azután irány más város.
2010. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 nacebee ***** válasza:

én a zsiraihoz jártam magánba és volt egy kis műtétem amit elrontott és én hülye pénzt is adtam neki.mikor egy hét múlva vissza kerültem,azt mondta h én tehetek róla holott a másik doki megmondta,h a zsirai rontotta el.a füle és a bajsz se hű de jó,az utóbbi a ciszta okozta görcsre azt mondta,h szedjem a fog.gátlót és nem fog ANNYIRAfájni.

Elmentem marcaliba a Kiss doktor úrhoz aki kivizsgált és gy apró beavatkozással találta meg a cisztát és távolította el.most már 33 hetes kismama vagyok és csak marcaliba jártam itt kanizsán nem is tudják h terhes vagyok.marcaliban még tudom ajánlani a Mayer és Káplár doktor úrat.

2010. aug. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nacebee ***** válasza:
ja és amit elfelejtettem amíg kanizsán a zsirai 7000ft-t kér addig marcaliban 2-3 és 5000ft egy magánrendelés
2010. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én úgy tudom, hogy a Mayer doktor úr már nem vállal szülést, csak nőgyógyászati dolgokat. Amúgy több ismerősöm is szült ott, és elégedettek voltak.

Egerszegről nem sok mindent hallottam.

Kanizsa.

Hát az biztos, hogy a Zsirayhoz soha többet nem fogok menni. Nem is értem, hogy miért vannak érte sokan úgy oda. Nálunk most van tervben a 2. gyerek, és inkább maradjon bennem, de Ő többet nem fog hozzám nyúlni, az tuti.

Gőgös jó szakember, de azt mondják, hogy nagyon pénzéhes lett.

Tucsek doktornő morcos, de szerintem Ő a legjobb UH-s itt.

Fülével is többször volt alkalmam találkozni. Ha jó napja van és nem vagy etnikum, akkor jó esélyekkel indulsz nála. Én nála szerettem volna szülni, vagy az Orosházinál, bár Ővele nem találkoztam addig, csak több barátnőm/ismerősöm/kismama társam szült nála, és dicsérték.

Bajsz dokival kapcsolatban nekem nincsenek tapasztalataim. Jót és rosszat is hallottam róla.

Azt hiszem nem hagytam ki senkit.

A szülésznők között akivel én találkoztam aranyos volt, de azt mondják van kettő, akik nagyon bunkók.

A csecsemősökről inkább ne is beszéljünk. Nekem még szoptatni is az osztályosnővérek segítettek, pedig ez a csecsemősök dolga lenne. Sz@rnek rá nagy ívben. De az egyik nővér nagyon segítőkész volt, még a kisebesedett mellbimbómra is hozott krémet, hogy ne vetessek a férjemmel. Kaptam egy tubust, és a többit pedig hazavihettem, hogy otthon is legyen ha gond van. Erika a neve.

Ha lenne bármi kérdésed, nyugodtan. Bár mondom, én 2 éve szültem.

2010. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia kedves utolsó!

nálunk már több mint egy éve tervben van a baba, de nem akar jönni.kivizsgálásokra szeretnék menni, de nem tudom hova.szakrendelésen is foglalkoznak velem, vagy csak magánrendelésen.tudnál valami tanácsot adni???Esetleg Mayr doki elérhetőségét?előre is köszi:N.Kanizsáról.

2010. szept. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem szakrendelésre ne menj, inkább magánba. Nekem kivizsgálásra nem volt szükség, de barátnők közül kettőnek igen. Az egyik a Gőgöshöz a másik a Szabóhoz jár. Én inkább a Szabóhoz mennék.

Mayernak csak vezetékes elérhetőségét tudom: 85/510-390

Illetve egy tipp: hívd fel a kórházat és ott talán tudnak segíteni.

2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!