Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik használták ovu tesztet,...

Akik használták ovu tesztet, megírnák a tapasztalataikat?

Figyelt kérdés

Miután elkezdtétek használni, összejött a baba hamar?

Vagy épp ellenkezőleg, semmi sem változott?

Aki használta és 1-2 hónapon belül jött a csodahír, napi 1x használta vagy akár többször?


Végső kérdés. Megéri egyáltalán használni? Csak azért kérdezem és kérlek ne kövezzetek meg. Mi nagyon ritkán vagyunk együtt a párommal. Van olyan időszak amikor, akár naponta is vagy naponta többször, de mostanában az építkezés és sok munka miatt, kevesebbszer jut idő ágyba bújni helyette inkább ágyba esünk.


A lényeg a lényeg? Megéri? Sok sikersztori van, vagy nem lesz bébibumm belőle? Köszönöm



2021. máj. 5. 07:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2x sikerült vele 1 éven belül. Az első sajnos elment.

Mi is ritkábban voltunk együtt. Kb heti 2x, ezért használtam. Mindig 14-16 óra között csináltam, és felragasztottam egy lapra, h lássam az erősödést. Amikor pozitív volt, akkor voltunk együtt célzottan. A hónap többi napján meg ahogy jól esett :)

Így nem lett erőltetett, és időzített a nemi életünk.

2021. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

3.tesztelt hónapban sikerült is, előtt 11 hónapig nem:)

Mi is keveset voltunk együtt de így már időzítetten tudtuk hogy mikor lenne jobb ha többet, nem stresszesen.

Minden nap 1x (ciklus 11.naptól 18ig) 16-20 óra között csináltam, előtte 3 órával nem ittam, vizeletet hagytam hűlni pár percet.

2021. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En hasznaltam es szepen tudtam kovetni a peteérést. Sajnos kiderult hogy ferfioldali problema van igy lombikoznunk kell. De ez persze nem az ovu teszt hatranyossaga 🤭

Delutan csinaltam ciklus 8. Napjatol. Elotte nem ettem ittam kb 3 oran at

2021. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be. Egyrészt soha nem mutatott elég erős csíkot (másfajta tesztet nálunk nem lehet kapni, kétfélével próbálkoztam). Másrészt ezzel nagyon sokat kellett foglalkozni,a ciklusom fele tesztelgetésből állt, ami hozzájárult ahhoz hogy teljesen ráállja a babatémára, és mindig nagyon csalódott voltam mikor megjött. (Ezért is nem láttam értelmét másfajtát is beszerezni, minek, ha csak ezt erősíti bennem) Úgyhogy elhagytam, így sokkal jobb volt a közérzetem is, és 3 hónapra rá terhes lettem így is.

De látod,másoknak meg jó tapasztalatai vannak, úgyhogy próbáld ki, meglátod,neked bejön-e.

2021. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és én körülményesnek találtam a használatát is,ne reggel, de előtte ne igyak, hát nekem nagyon nehéz volt odafigyelni erre, mert alapból sokat szoktam inni, két órahossza nem nagyon marad ki e téren.
2021. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én használtam, hogy tudjam, mikor nem szabad kihagyni az alkalmat és mutatta is szépen az ovulációt. Persze, körülményes, de valamit valamiért.
2021. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én most használtam elöször

Hamarosan kiderül,hogy sikerült e baba vagy sem

David ovulációs tesztet használtam

Szerintem megéri,nekem nagyon szépen mutatta mikor van ovuláció

8.naptól használtam,d.u 3órától nem wcztem,nem ittam sokat,és 5-6körül teszteltem

Az internetről rendeltem pár száz ftért,én mindenkinek bátran ajánlom

2021. máj. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit rendszertelen a ciklusom emiatt használok ovu tesztet. A baba még nem jött össze (a rendszertelen ciklus kezelés folyamatban), de legalább látom, hogy van, és mikor van ovulációm.


Ha pozitív az ovu teszt a férjemnek nem mondom meg, őt stresszeli és rámegy a teljesítményre... Csak simán rámászok aznap és hancúrozunk egy ugyanolyan jót mint bármelyik másik nap :)

2021. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat. Szuperek vagytok! 🤗 Szép estét nektek!
2021. máj. 5. 21:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon hasznos! Mióta 30 naposak a ciklusaim, mindig a 16-17.napon pozi, de volt hogy nem is lett az, akkor tudtam hogy az a hónap felesleges erőfeszítés. Szerencsére most is szépen működött, hétfőn várom mi lett az eredménye a pozi ovunak. Én naponta 2x csináltam,egyet délelőtt egyet délután. Nekem a délelőttiek voltak erősebbek. Az orvosom javasolta hogy használjam és szerintem nagyon praktikus :) már csak azért is mert ha normális a luteális fázis, mindig tudom pontosan mikor jön meg. Mindig úgy is történik 😁 de mostmár azért remélem hogy az a nemvárt, nemvárt marad!

Sok sikert nektek!

2021. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!