Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek a görbém alapján?

Reménykedhetek a görbém alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, hogy már nagyon sokan beküldték a görbéjüket, de annyira izgulok.

Egyelőre még negatív lett a teszt.

Ahol a három kék i betű van, ott három napig szurkálást éreztem a méhemben. Ilyet eddig nem éreztem soha. Szerintetek?


2010. aug. 21. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de a tesztelést inkább úgy 30-a környékén végezd. Ha van is vmi , most még nem mutatja ki!
2010. aug. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú de szép görbe:) de persze hogy van remény, mert még nem is kellett volna tesztelned, még csak 12 dpo-n vagy....várj még, hajrá!
2010. aug. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bíztató, de ha egy tanácsot elfogadsz megvárod, hogy 1-2 napot késsen a menses és csak utána tesztelsz. tudom, hogy nehéz kibírni, de most van egy negatív teszted, közben lehet, hogy már baba is van, szóval feleslegesen csinálsz magadnak csalódást.

és az is olyan izgalmas tud lenni, hogy nem jön meg de még nem tudod mi van, ezeket a tapasztalásokat ne vedd el saját magadtól. legalábbis én így gondolom. :)

drukkolok.

2010. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nagyon-nagyon köszi a válaszokat! Tudom, butaság volt tesztelni, nem is akartam eredetileg, de egy honlap valamiért azt számolta ki nekem, hogy már lehet tesztelnem :S Ezért reménykedtem, hogy mutatni fog valamit. De igazatok van, mindenképp várnom kell még... ;)
2010. aug. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!