Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelni? A...

Mikor érdemes tesztelni? A nem várt mensi kimaradásától hány nap múlva érdemes?

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 05:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett!!!!
2008. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Megírom, nagyon örülnék, ha +lenne, ez lenne az első babánk.

Tüneteid voltak? Észrevettél magadon furcsaságokat?

2008. dec. 5. 09:45
 13/22 A kérdező kommentje:
Milyen tesztet használtál?
2008. dec. 5. 09:46
 14/22 anonim ***** válasza:

Nekünk már a második baba. Amiből azonnal tudtam, hogy baba van: állandóan álmos voltam, meg ha valami megható dolgot láttam a TV-ben elsírtam magam. Ez két tuti jel volt!

Mind 2 babámnál az elején kb a fogantatás után 5 napra szorulásom volt. Ami elmúlt mostanra. Ici pici megjön érzés a nem várt pár napra. ettől pánikoltam picit. A cicim az a nem vár előtt 3nappal kezdett fájni feszülni. Szorított a melltartó. Szurkálás a pociban, ami a méhszalagok nyúlásától van. Hányingerem sose volt. Kifinomultabb lett a szaglásom. Illetve nem volt folyásom semmilyen vagyis egy pici krémes a fogantatástól de inkább nem volt jellemző.

2008. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A DM-ben vettem két különbözőt az egyik ONE MINUT , mosolygós fejecske van rajta, zöld dobozban volt. Meg Lilly. Lily mutatta meg a kislányunkat is, szinte csk ránéztem és pozitív volt.
2008. dec. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Én is folyamatosan álmos, vagyok, de nagyon ingerlékeny is.A cicim ma reggeltől fáj, és feszül, de remélem nem azért mert meg fog jönni.

Még annyit szeretnék kérdezni, (előbbi válaszaid közt írtad, hogy tanultad élettanból)mivel +-lett az uvo teszt a cikus végén megint, szerinted kizártható a mensi?


Bocsi, ha túl sokat kérdezek, csak nagyon érdekel a téma

2008. dec. 5. 10:00
 17/22 anonim ***** válasza:

Én kizárnám a mensit. Tapsztalatból meg a tanultak alapján. Olvastam itt olyat, hogy a mensi előtt páfrányos volt a mikroszkóp és megjött a nem várt. Nekem is inkább bubis volt. De az LH tesztről nem olvastam olyat, hogy becspós lett volna. És

nekem sem hazudott. Szóval szerintem 90% hogy babás vagy!

Írd meg mindenképpen! Tesztelsz ma?

2008. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem mivel ma kellene megjönnie, várok még hétfőig sztem, mert volt már mikor késett 2-3napot. Csalódni nem akarok. Addíg nézegetem lh teszttel, hátha +lesz.
2008. dec. 5. 10:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Ok! :) Szp napot Neked!
2008. dec. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az LH-teszt terhességre nem add mindíg valós eredményt,nekem nem vált be. kiváncsiságból kipróbáltam mensi előtt 5 napig teszteltem vele, egyre erősebb lett a csík, a végén már erősebb mint a control csík és mégis megjött:( szerintem terhességi tesztet vegyél és ne az ovutesztet próbálgasd. Sok szerencsét neked!!! Azért,majd írd meg mi lett, drukkolok a babához.!!
2008. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!