Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hagyta mar valaki abba a...

Hagyta mar valaki abba a baratcserjet tobb honapos szedes utan a ciklus kozepen v. kozben?

Figyelt kérdés
Hogy reagalt a szervezetetek? Volt akinek kesett emiatt v. hamarabb jott? Esetleg olyan van, aki tutira tudja mikor volt ovulacio es ahhoz kepest kesett a mensi?
2010. aug. 20. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia..én mensi előtt pár napig barnázgatok..ezért kezdtem el szedni..a ciklusom normális 28 napos volt..az első hónap végére hat napot késett..és ugyan úgy barnáztam mint előzőleg..de nem adtam fel szedtem tovább mert azt mondták három hónap múlva hat csak a bogyó..következő hónapban már peteérés után sem ment fel úgy a hő mint azelőtt bármikor..nem baj gondoltam..dolgozik a gyógyszer...a harmadik hónapban meg elmaradt a peteérésem is..addig sose volt vele gondom..úgy, hogy a harmadik hónap 26 napján abba hagytam..és rá tíz napra jött meg..azóta eltelt négy hónap és végre mostanra normális lett ismét a ciklusom..van pém és ismét 28 napra jön meg..szerintem ez a barátcserje nem mindenkinek használ..mivel nekem hormongondom nem volt mert a vérvétel szerint nincs progi hiányaom és a pecsételés normális mensi előtt az én esetembe..én még is utáltam és bíztam a barátcserjébe de nekem nem jött be..akinek van viszont hormon gondja szerintem lehet azokon segít...
2010. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huha! Koszi, hogy igy kifejtetted. Nekem 3 honapja volt missed ab. Az elso mensi utan, ami 37 napra jott meg, elkezdtem szedni a baratcserjet. A kovetkezo mar 32 napra jott meg. Probaltam elkapni abban a honapban a peteerest, de sztem nem volt. Pedig itt a cickafarkot is meg palastfuvet. Viszont most volt ovum es mar a 14. napon vagyok onnantol. Peteereskor, azaz 2 hete hagytam abba a cserjet. Nem tudom mi lehet. Tesztek negativak. Csak remenykedem, hogy hamarosan pozitiv lesz, de biztos nem vagyok olyan mazlista.

Szoval neked a 28 napos ciklusodbol csinalt 36-ot. Hmmm...erdekes, de nekem miota szedem normalisan jott meg es semmilyen negativumat nem tapasztaltam. Most, hogy abbahagytam kezd rakoncatlankodni a ciklusom, mert mar csak arra tudok gondolni. Sot, en a PMS-tol nagyon szenvedtem mar a mensi elott 1 hettel. Az osszes tunete kijott: haspuffadas, eros gorcsok, szurkalas, hangulatingadozas, feszulo mell...na ezek most nincsennek. Mult honapban sem voltak mar mensi elott. Hirtelen jott meg, gondolom a cserjetol. Lehet most is az lesz. Hisz meg nincs vege a napnak.

2010. aug. 20. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!