Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztelnem?

Mikor érdemes tesztelnem?

Figyelt kérdés

December végén hagytam abba a fogamzásgátlót, tegnapelőtt kellett volna megjönnie. A nem várt napján délutáni pisiből Gabriel teszt negatív lett. Mensi szerű görcseim vannak és sokszor érzem azt hogy "na most biztos megjött", de egyenlőre semmi. Minden alkalommal félek a mosdóba menni, hogy nehogy mensivel találkozzak. Félek az újabb negatív teszttől is. Mikor érdemes újra tesztelnem, hogy ha baba van azt ki is mutassa, milyen tesztet ajánlotok? És van esély arra, hogy ha mensi napján délutáni pisiből negatív lett, hogy ebből még lehet baba? Köszönöm a válaszokat.

30 éves vagyok.


2021. márc. 26. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan tesztelhetsz, mindegy hogy milyen teszttel, bármelyik kimutathatja már :) ha biztosra akarsz menni, akkor 10es érzékenységűt (pl facelle) javaslok és reggeli vizeletből. ha nagyon félsz attól hogy negatív lenne, várj 1 hetet a nemvárt napjától, ha addig nem jön meg.
2021. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok én is. Nekem kedden kellett volna megjönnie, azóta mensi szerű tüneteim vannak és igen én is félek már a mosdóba menni, mert nem akarok megint csalódni. (Mi lassan 1 éve próbálkozunk)


Vasárnap fogok legelőször tesztelni reggel 10-es Facelle teszttel, ha addig ne jön meg!


Kérdező, írd majd meg, hogy mi lett :)

2021. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy én is vasárnap reggel tesztelek, ha addig nem jön meg. Írok mindenképpen. Írj majd te is. Szurkolok 😊
2021. márc. 26. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Teszteltetek?
2021. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Vasárnap reggel 7kor negatív lett, aztán 2 óra múlva meg is jött :(
2021. márc. 29. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!