Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor erdemes leghamarabb...

Mikor erdemes leghamarabb tesztelnem?

Figyelt kérdés
Eleg pontosan ismerem a ciklusom, 26 naposak, 10-11. napon van alltalaban peteeresem.Ezt mindig meg is erzem. Meg regebben ovu teszt is alatamasztotta. Ezen a napon voltunk parommal is egyutt. Ennek mar 6 napja.
2020. nov. 13. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha kesik a menzeszed...az a legtutibb.
2020. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tudom es ki is varnam csak gyogyszert szedek es ha terhes lennek azonnal hivnom kene a dokimat es abba hagyni. Nem turelmetlen vagyok.
2020. nov. 13. 14:56
 3/17 anonim ***** válasza:
Ovu utáni 10.napon nekem már mutatta.
2020. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszonom!
2020. nov. 13. 15:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Mégis milyen gyógyszert szedsz?

Ha annyira problémás a terhesség alatt, akkor terhesség vállalása előtt kellene lecserélni, ha meg nem olyan bajos, akkor 3 nap bazira nem számít.

2020. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A clearblue elmeletileg menzi elott 4 nappal mutathatja, nem tudom, nincs tapasztalatom, en 2 nap kesesnel teszteltem egy olcso fajtaval gyonyoru eros pozitivat, de elotte sosem, mert elsore osszejott a baba. A clearblue megbizhato, en utana azzal is csinaltam :)
2020. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ovu utani 12. napon mar egy Facelle, Corax vagy Predictor mutatja, altalaban keresgeles nelkul. A 10.-11.-en talan mar igen, de akkor nekem meg nagyon halvany volt.
2020. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A gyógyszerszedés csak kifogás.... dokik is azt kérik kimaradt mensi után pozitív teszttel....szóval akármilyen bogyót szedsz az ráér... mert mensivel végeszakadhat egy elkezdődött terhességnek amit a mostani tesztek simán mutatnak. Nem kell sehova sietned. A babához pedig sok sikert!
2020. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha kifogás, kifogás. Az ő dolga. Én kifejezetten élveztem a korán tesztelést :)
2020. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tervezett baba lenne de megbeszeltuk mindenkeppen megtartanank ha terhes lennek. Igazabol borgyogyasztol kaptam gyogyszert az aknes arcomra. Szedes elott is tesztelnem kellett hogy biztos nem vagyok e terhes. Nem szeretnem ha baja lenne a babanak.
2020. nov. 13. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!