Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt mikor lehet...

Nem várt előtt mikor lehet leghamarabb tesztelnem?

Figyelt kérdés
Szerda-Csütörtökön kell majd megjönnie.x-epil tesztem van 25-ös erősségű

2015. ápr. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, akkor megvárod a pénteket és péntek reggel tesztelsz.

Ha terhes vagy, az nem fog változni attól, hogy mikor tesztelsz, viszont az, hogy a teszt kimutatja-e vagy sem a terhességet, az egy ilyen korai terhességnél igen is számít, hogy mikor készül a teszt.

Akkor tesztelj, ha nem jön meg a vérzésed, mert előbb nagy valószínűséggel ki sem fogja mutatni!

2015. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csutortokon!!!
2015. ápr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor akarsz ;) Ha nem esel kétségbe ha netán negatív, akkor akár ma is. Majd ha nem jön meg, tesztelsz újra szerdán, vagy pénteken.

Csak ne tedd fel ide a negatív tesztet, hogy lát-e rajta valaki valamit.

2015. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

kedves utolsó...nem az én stílusom föltenni a teszteket azok engem is idegesítenek

2015. ápr. 4. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem múlt hét szerdán kellett volna megjönnie. Előtte pénteken a 10-es teszt ultra halványan, alig láthatóan pozitív lett. Vasárnapra lett olyan pozitív, hogy a párom is látta. Hétfőn délben már a 25-ös x-epil teszten is szépen látszott, hogy pozitív. Ha nem keserít el, hogy esetleg negatív lesz, szerintem akár holnap reggeli vizeletből csinálj egyet, hátha látszik már valami.
2015. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. ápr. 4. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok hogy meg kellene várni a nemvárt napját de én olyan kiváncsi voltam, hogy pont nem vártam addig. De eléggé valószínű, hogy hétfőig legalább negativ lesz. De van akinek két nappal a kimaradt után lesz nagyon halvány, annyira változó. Ezért sincs értelme.
2015. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!