Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapelőtt páfrány, tegnap...

Tegnapelőtt páfrány, tegnap buborék, ma páfrány. Ilyenkor mi van? Tegnap este voltunk együtt a férjemmel, de csak holnap este lehetünk megint. De most nem értem, hogy mi van.

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Reggeli "szűz" nyálból nézted mindig?
2008. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen.

Ugyanabban az időben is.

Hőm. tegnapelőtt 36,1, tegnap 36,5, ma 36,1. Ezekben a napokban van peteérésem, de mikor? 8 hónapja várjuk a babát, de nem akar jönni. Most meg végképp összezavarodtam.

2008. dec. 4. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első válaszoló vagyok. Nekem is mostanában volt/van peteérésem. Nálam pl nem mutat kizárólag páfrányt. Elvétve van páfrány bubis környezetben. Már azon gondolkoztam, hogy talán nincs is peteérésem. De hőm alapján van, meg a tojásfehérje folyás alapján is. Úgyhogy nekem nem nagyon jött be. Igaz, hogy kb 4-5 hete vettem. Azért ugyanúgy fogom nézni kíváncsiságból. De szerintem legyetek együtt minél többször, ne a mikroszkóphoz igazítsátok az együttléteket. Drukkolok!
2008. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, én is nektek!

Eléggé érzékeny vagyok és nagyon kétségbe tudok esni amikor megjön a NEM várt. :( Bíztam ebben az "izé"- ben. De most tanácstalan vagyok.:(

2008. dec. 4. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

egy vetélés és 11 hónap próbálkozás után, amikor már nem mértem hőt, nem számoltam mikor kell együtt lenni, pozitív lett a teszt. Tuti van valami abban, hogy nem szabad túl sokat foglalkozni ezzel. Én már rég a fiók mályére süllyesztettem a ovu tesztet, a mikroszkópokat.

Marha nehéz, de talán érdemes lazítani.

2008. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de amint azt már sokan kérdezték, hogy lehet lazítani?

A férjemmel már iszonyatosan vágyunk egy kicsire. Nálunk nagyon jó helye lenne.

2008. dec. 4. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg fontos,hogy ne stresszeljétek magatokat.

Nem mondom,hogy fölösleges az ovu teszt és tárai de nem ez a legfontosabb hanem ,hogy szeressétek egymást és szeretkezzetek-egymásért és ne csak azért mert babut szeretnétek.

Sok sikert kívánok.

2008. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ez a "mindent megteszek, hogy baba legyen" érzés teljesen normális, és valszeg ezen át kell esni. Én is kipróbáltam mindent, aztán magamtól átestem azon a ponton, hogy minden reggel első dolgom a hőmérőt a számba dugni. Meg láttam,hogy a párom sem tud mit kezdeni ezzel a látvánnyal, így utólag nem is csoda:) Erről az oldalról letiltottam magam szándékosan. Pedig a 4 barátnőm közül 3 lett babás mialatt nekünk nem jött össze. Biztos vagyok benne, hogy véletlenek nincsenek, és ez a kis lélek hozzám akar jönni, csak kereste a megfelelő alkalmat. Egy éve meggondolta magát, remélem most marad velünk.
2008. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja és a dec, 4. 17.11-es válaszoló voltam.
2008. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!