Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Biztos terhes vagyok? Hány...

Biztos terhes vagyok? Hány hetes terhes lehetek, ha az előző havim nov.30-án volt, és álltalában nekem 30napra jön meg.

Figyelt kérdés
Késik 6 napja, csináltam tesztet pozitiv. Ill. tuti az vok? Csalhat a teszt? Volt az első 3 napban ezen a 6napos késés alatt értem, tehát az első 3 napon volt olyan, hogy azt csinálta, hogy mintmikor menszesz előtt vagy után van az ember ilyen váladék volt, mintha meg akarna jönni.
2008. dec. 4. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosnak nem biztos, de nagyon valószínű... csinálj még egy tesztet mert egy még tévedhet, ha az is pozitív, na akkor már tényleg biztos lehetsz benne
2008. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szia! Nekem holnap nem kellene megjönnie! Azt szeretném kérdezni tőled, hogy mikor teszteltél először?


Köszi.

2008. dec. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad el véletlenül? Ha nov.30.-n volt meg akkor most dec.4-n hogy lehetsz terhes? Egyébként én is azt mondom csinálj még egy tesztet
2008. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi elirtam..október 30-án volt meg utoljára.Tegnap csináltam a tesztet,délután,1 percet irt a pozitív eredményig,2-3 perc alatt mutatta ki.
2008. dec. 4. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:

[link]

2008. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként sürűn pisilek,fáj a mellem,hányingerem még nincs,és remélem nem is lesz.Egyenlőre még az étvágyam is teljesen normális.
2008. dec. 4. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az előző válaszoló gyorsabb volt. :-)Én is azt a linket akartam beszúrni. Egyébként pontosan 5 hetes terhes vagy, ha okt. 30án jött meg, és 30 naposak a ciklusid. És a teherbeesés legvalószínűbb napja: nov. 15.
2008. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!