Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig marad pozitiv az...

Hány napig marad pozitiv az LH teszt?

Figyelt kérdés
Ha megtörtént a pé hány napig pozitiv a teszt? Ha sikerült teherbe esni akkor pozitiv marad, vagy pedig majd a beágyazódás utána lesz ujra pozitiv??
2008. dec. 4. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:

AZ LH teszt nem azt jelzi mikor van péd, hanem hogy mikor lesz!!!! Amikor két csíkos a teszted (egyforma erősségű a két csík) azután 24-36 órával van a tüszőrepedésed! Általában 1 napig poz, de van akinek kettő napig is.

A kisbabárét a pozitív napon, és az azt következő első negatív kell szerelmeskedni.

Nem marad pozitív ha sikerül teherbeesned,sem a beágyazódást nem mutatja. (Van akinek az lh teszt ugyanugy poz.terhesség esetén is, de ez a ciklus végére érvényes, nem a beágyazódásra) Terhességet hcg teszttel nézhetsz.

2008. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfőn este voltam nőgyógyásznál, és UH-val látta hogy megtörtént a tüszőrepedés. Azóta még ma is pozitiv az LH tesztem. Ezt nem értem hogy mit jelent? Hiszen előre jelzi a peteérést.... de az már megtörtént 3 napja....Segitsetek!
2008. dec. 4. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát...olyan problémáknál mint a PCO szokott az ovu teszt több napig poz lenni, dehát a dokid nézett uh-val, ha pco-d lenne látta volna!?

Nem értem :(

2008. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hétfőtől csütörtökig teljesen pozitiv volt, nagyon erős tesztcsikkal. Ma már egy kicsit gyengébb a tesztcsik mint a kontrollcsik. Ez normális?
2008. dec. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!