Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelhetek már? Ma egy hete...

Tesztelhetek már? Ma egy hete voltunk együtt (amikor is teherbe eshettem) és elvileg mostanában kelett volna megjönnie.1-2 napja. Hétvégén viszont szúrt a hasam, de nem jött meg :S

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódás akár 2 hét is lehet, ugyhogy egyáltalán nem biztos, hogy kimutatja a teszt ha terhes vagy. Szerintem még várj pár napot, mondjuk ezt a hetet, és ha addig sem jönne meg, akkor tesztelj egyet.
2010. aug. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ha már meg kellett volna jönnie, akkor tesztelhetsz. De mivel még csak egy hét telt el a lehetséges teherbeesés óta, és a beágyazódás akár 12 napig is tarthat, én még várnék pár napot... Szerintem a hétvégén már tuti kimutatná a teszt reggeli vizeletből, ha lenne valami.
2010. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszike :-) Csak elég türelmetlen vagyok, és izgulok is nagyon :( Abbahagytam a gyogyit kb 3 hete, és ez egy nagyon nem várt terhesség lenne :(
2010. aug. 18. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Tehát akkor mensi előtt kb. 7 nappal voltatok együtt? Ilyenkor már nem nagy a teherbeesés "veszélye", de persze nem lehetetlen.
2010. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem kicsi az esélye a terhességnek, inkább amiatt késhet, h most hagytad abba a gyógyszert...
2010. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!