Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy van ez? Egy oldalon azt...

Hogy van ez? Egy oldalon azt olvastam, hogy a legmegfelelőbb pillanat a babakészítéshez az utolsó nap, amelyiken pozitív az ovuteszted.

Figyelt kérdés
De azt honnan,hogy másnap negatív vagy pozitív lesz? Állítólag több napig is lehet pozitív.Ha meg aznap nem vagyok együtt a párommal,és másnap meg negatív lesz... Hogy is van ez?Segítenétek?Még csak most készülök először ovutesztet venni.
2010. aug. 18. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem azt olvastad, hogy akkor a legjobb, amikor az utolsó - van, és az első +?


Meert én azt hiszem ezt olvastam még régen.


Erre a legjobb, ha minden nap együtt vagytok. Így tuti jókor jó helyen. (egynap egyszer, este.)

2010. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jó, ha minden nap együtt vagytok. Semmiképpen ne így csináld. Peteérés környékén kétnaponta legyetek együtt, így mind a +, mind a mínusz napot elkaphatjátok. Hajrá.
2010. aug. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én több helyen azt olvastam, hogy a pozi napon, + az első nega napon kell együtt lenni., ha megemelkedett a hőd, akkor abból már tudhatod, hogy megvolt a tüszőrepedés.
2010. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden második nap!
2010. aug. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bújom a netet,most én is azt olvasom,hogy az összes + ovus napon,és az első - napon kell szeretkezni a babáért.

2010. aug. 18. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!