Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges h fog.gátló mellet...

Lehetséges h fog.gátló mellet teherbe essen valaki ha rendszeresen és normálisan szedi?

Figyelt kérdés
Annyi oan esetet olvastam h fog.gátló mellett teherbe esett a csaj úgy h rendszeresen szedte.H.lehetséges?Úgy tudtam h 99,9% véd.
2008. dec. 3. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, csak ha "elfelejti" beszedni és fel akarja magát csináltatni.
2008. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ez az nem 100% az azt jelenti, hogy igen..a barátom is így született meg...
2008. dec. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan ismim,aki tabi mellett lett terhes!Pedig nem felejtette el az anyuka bevenni,mert esze ágában sem volt szülni!
2008. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehetseges. Sajnos tapasztalat. Nem felejtettem el bevenni, es igy is iskerult teherbe esnem. Pedig mar eleg regota szedtem is. Semmilyen mas gyogyszert nem vettem be mellette...

Szoval lehet hogy 10.000.000bol 1. De akkor en voltam az az egy.

2008. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, az unokatesóm is így született. Igaz, 21 évvel ezelőtt, szóval régi generációs gyógyszer volt, de a maiak mellett is előfordulhat.
2008. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!